Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunka iskolaidőre?!...

Diákmunka iskolaidőre?! (TÖBBI LENT)

Figyelt kérdés
Sziasztok, szeretnék majd szeptembertől diákmunkát még 2évem van a mostanival együtt de már szeptember elején 18leszek. Tudnátok tanácsot adni, hogy hol, melyik diákszervezetnél próbálkozzak és milyen munka a legjobb suli mellé amit eltudnék vállalni? Fontos lenne úgyhogy előre is köszönöm! :)

2013. aug. 9. 14:16
 1/2 A kérdező kommentje:
Kereskedelem, marketing szakon tanulok és lány vagyok.
2013. aug. 9. 14:24
 2/2 anonim válasza:
Próbálkozz a meló diáknál, fürge diáknál, minddiáknál. Szerintem suli mellett 4 órás munkát vállalj, mert iskola mellett nem menne az, hogy suliba legyél, otthon tanulj, és még dolgozz is 8 órát. Vállalj szórólapozást (én a melódiáknál vállaltam, 3 órát szóró lapoztam, és 2000 ezret kaptam érte nettóba, ami elég jó), árufeltöltést, irodai munkát.
2013. aug. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!