Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mérnöki diplománál a munkaváll...

Mérnöki diplománál a munkavállalókm HR-esek mennyire nézik hogy melyik egyetemről van?

Figyelt kérdés
Ha még HR-es is lenne itt aki tudna válaszolni az remek lenne. Előre is kösz

2013. aug. 11. 13:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
37%

# 7


Remélem azt tudod, hogy ezek a "gyakorlatban hozzá sem tudnak szagolni elméleti mérnökök" a BME-n műholdat építettek, ugye?

2013. aug. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Szia! Én Kecskeméten tanulok a Gamfon! Hallottam már olyanról (ismerőstől) ,hogy volt bent a cégnél egy bme-s diplomás gépészmérnök aki a fröccsöntő gépekről tanult 4 évig meg mellette forgácsolási ismeretei voltak és nem tudott kiszámolni egy egyszerű rugóerőt.Azóta a cég Gamf-osakat alkalmaz szinte ,mert itt minden a gyakorlatiasságon alapul. Jelenleg több cég csatlakozott mind a gépészmérnöki,járműmérnöki és műszaki menedzser szakhoz.Ezek a duális képzések. Erről azt kell tudni ,hogy amiért tanulsz itt a Gamfon azért neked fizetnek minimálbért. Ez azt hiszem 5 hónap elmélet 5 hónap gyakorlat a cégnél amelyiket választod. Ha sikeresen elvégezted az iskolát akkor egyből felvesznek. Tavaly kezdték el ezeket a duális képzéseket egyre több cég csatlakozik. Belinkelek egy oldalt nézd meg a cégeket:

[link]

Ja és még azt hozzá teszem ,hogy bármilyen diplomád lehet ha dolgozni akarsz úgy is találsz munkát ha értesz a szakmádhoz és látják ,hogy tudsz.

2013. aug. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Te, hallod, én meg a BME-s pletykákat hallottam, az meg pont a fordítottja. Amúgy is miféle komolytalan cég az, ahova bekerül egy félkegyelmű és ez alapján megállapítják, hogy sz*r ez vagy az az egyetem?


Gondolom ugyan ez a magasan képzett egyén pontozta le az összes választ... Hihetetlen.

2013. aug. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!