Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek maradjak Mo. -n...

Szerintetek maradjak Mo. -n és legyek nyomozó, vagy menjek ki Norvégiába vagy Finnországba valamilyen szakmával (pl: villanyszerelő)?

Figyelt kérdés

2013. aug. 12. 22:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Nehéz választás. Norvég nyomozó vagy magyar villanyszerelő.... nem tudok dönteni egyszerűen.
2013. aug. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Ezek biztos lehetőségek? Ha tényleg megvan a lehetőség, hogy nyomozó legyél, akkor inkább azt válaszd. Miért mennél szakmunkásnak más országba? Ott sem dobják utánad a pénzt...meg kell dolgozni érte. Na de miért dolgoznál más országnak?
2013. aug. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Nem biztos a nyomo. Ha felvesznek 404pont es.elvegzem akk. Szerintem nem vesznek fel. Csak ugy tok nyomozo lenni hogy elmegyek jarornek 3 evet lehuzok es utana elkezdhetem levelezon az egyetemet melo mellett. Jaror 80 ezres fizu. Viszont billanyszerelo okj 1ev picit beszelek norvegul teccik a hely is es jok ott a fizetesek a magas arrakal is. Azt ott lehuzok 6 evet utana megkerelmezem az allampolgarsagot es ott is elmehetek rendirnek csak 25 lennek.

Velemeny?

2013. aug. 12. 23:18
 4/29 A kérdező kommentje:
Boccs a rossz irasert mobilrol irtam
2013. aug. 12. 23:21
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson maradni, ha ilyen lehetosegeid vannak. Valoban nyugaton is megkell dologozni a penzert mert dobjak utannad, de ott megbecsulik a munkadat es nem ilyen tetves, csirkefogo bandak vannak kormanyok akik szetadoztatjak a fejedet es rekordmagas afaval szivsz mint barom. Persze lehet lenni nagy hazafinak is mert szep es jo dolog, csak el kell donteni, hogy nyomorgoni szeretne valaki vagy elni es boldog lenni a csaladjaval.
2013. aug. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Az ötödik válaszoló mindent elmondott, én is Norvégiát vagy Finnországot választanám.
2013. aug. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
miért pont norvégia meg finnország?
2013. aug. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
61%

Nem bántásból mondom, de ha mi itt Erdélyben úgy gondolkodnánk mint az 5-ös válaszoló akkor már rég nem élnének itt magyarok...a székelyek meg rég ki lennének halva.

Amúgy tényleg igaz az a cikk amely szerint ti magyarországiak vagytok az egyik legnegatívabb gondolkodású emberek. Ilyen felfogással mehettek bárhova, úgysem lesztek boldogabbak.

2013. aug. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Mar irtam, hogy szep-szep a hazafiassag es a dedelgetett almok kergetese, de attol meg se lakast nem fogsz tudni venni sem pedig a gyerekeidet normalissan felnevelni. Az hogy valaki roghoz kotott csinalja de attol meg nem kell azt kovetni. Bocsanat erte, de attol meg egyenessen hany ingerem van mar es bicska forgato es szerintem nem csak en gondolom igy hanem masik x millio magyarorszagon elo allampolgar, hogy a hataron tuli magyarasag igen a sajat dolgaival foglalkozzon es ne itt akarjon beleszolni... Nem veletlenul volt az hogy anno amikor nepszavazas volt a hataron tuli magyarasogrol az orszag egyhangulag leszavazta... Elhiszem hogy 93evvel ezelott magyarorszaghoz tartozott de 93eve mar nem es nem fog. Ilyen alapon akkor az osszes olyan nemzet is szot emelhetne akiktol anno a magyarok elfoglaltak teruleteket es magyarorszaghoz csaptak! A fagyi visszanyalt es most ekkora magyaroszag. Akinek tetszik az jojjon ide aztan eljen itt!! Attol meg hogy elmegyek masik orszagba dolgozni es elni mert ott meglehet elni attol meg maradhatok magyar belul magamban. Vagy allitunk 2os mercet hogy akkor az nem magyar, de akinek anno a nagyanja szuletett magyarorszagon de az apja, anyja es maga mar modnjuk romaniaban akkor az lehet magyar de aki magyarorszagon elt es kulfdoldre ment az mar nem??!!!
2013. aug. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
De akkor szerintetek mit csináljak?
2013. aug. 13. 12:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!