Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van esély hogy Amerikában...

Van esély hogy Amerikában legyek cukrász?

Figyelt kérdés

Minden álmom, hogy Amerikában élhessek! Még csak tanulom a cukrászatot, de már szinte a házakat/albérleteket nézem a neten. (Ez normális?) Szobám tele van Amerika zászlóval, meg minden hasonlóval :D Szóval visszatérve rá, már nagyon rég óta ott akarok élni, csak nem tudom hogy mennyi esélyem van a bevándorlásra!


Célom: még van 2 évem a suliból, (azalatt angolból egy középfokú nyelvvizsgát leszeretnék rakni!) Azután 2 év érettségi (angol, matek) utána 2 évet hajón szeretnék dolgozni, majd a befolyt pénzből kijutni az USA-ba.


Ez az egyetlen álmom, és fel nem tudjátok fogni hogy mennyire szeretném! Teszek is érte, mert sokat tanulok! Most Hotelben dolgozom cukrászként. Szüleim abszolút támogatnak!


Ui.: Imádom M.o-t meg minden, de nem hiszem hogy 200e forintból megtudnék élni! Főleg hogy folyamatosan megy lefelé a fizetések száma a vendéglátás terén.


16/f


2013. aug. 14. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Zöldkártya nélkül nem tudsz itt élni! Zöldkártyát manapság csak az alábbiakkal szerezhetsz:


- házasság amerikai allampolgárral

- rokon

- zöldkártyalottó


Munkavállaláson keresztül csak nagyon magasan képzett, nemzetközileg is elismert szakemberek jutnak ki.

2013. aug. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
első válaszoló vagyok. ha érdekel valami infó bővebben, írhatsz privit is, szívesen válaszolok. Az USA-ban élek, de jelenleg Magyarországon tartózkodom.
2013. aug. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

Nincs esélyed.


Csinálj itthon karriert, az amerikai álom már nem létezik öcsisajt.

2013. aug. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
jahhh..és cukrászként nem keresel 200 ezret..hol élsz Te?
2013. aug. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Még Magyarországon...:)
2013. aug. 15. 16:10
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
Cukrász szakmával nagy valószínűséggel itt is maradsz,esetleg Ny. Európa
2013. aug. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Gondolkodom, hogy meg tanulom az informatikus szakmát is 2 év tán, mert arra nagy a kereslet az USA-ban. Nem egy ismerőstől hallottam már zet. Ráadásul az egyik hozzáoszlóval is beszéltem privátba, aki hasonló foglalkozást űz, mint amit majd én akarok!Még van időm alakítgatni az életem!:)
2013. aug. 15. 17:05
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
én is cukrásznak tanulok:D és itt is szintén tervben van a lécelés ebből a posvány szarból
2013. aug. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen? Na ennek örülök. És merre akarsz menni?:) Hány éves vagy? fiú/lány? Melyik suli?:) Privátba is írhatsz.
2013. aug. 15. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!