Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit írjak a "nyelvvismeret"-he...

Mit írjak a "nyelvvismeret"-hez az önéletrajzomba?

Figyelt kérdés

Még nincsen középfokú nyelvvizsgám, de másfél hónapon belül meg szeretném csinálni. Már régóta tanulok angolt és az alapnál szerintem magasabb szinten állok, ilyenkor mit kell odaírni?


(Arra is gondoltam, hogy azt írom, hogy "jelenleg középfokú nyelvvizsgára készülök", de az olyan magyarázkodósan hangzik...)


Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. aug. 15. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor még nem volt meg a nyelvvizsgám én ezt írtam: angol nyelven középszinten írok és beszélek
2013. aug. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. aug. 15. 18:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Az jó amit az első írt.

Amúgy a legtöbb helyen nem érdekli a cégeket a nyelvvizsga. Nem tudom milyen helyekre pályázol, nekem 4 multi van az önéletrajzomban, egyik sem kérte a nyelvvizsga papíromat (csak az egyikből van a kettő közül), csak az interjún kellett átváltani.

Most voltam múlt héten egy másik cégnél, angolul ment végig az interjú, a másik nyelvre meg hirtelen átváltottak.


Úgyhogy csak akkor nyelvvizsgázz, ha terveid között van a diploma, vagy esetleg állami cégnél ha van még nyelvpótlék... Más estekben puszta pénzkidobás.

2013. aug. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nyelvismeret, nem nyelvVismeret....
2013. aug. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, ha kérik a nyelvtudást, és aktívan beszéled is a nyelvet, írd be nyugodtan. De arra készülj fel, hogy azon a nyelven fognak interjúztatni. A papír nem érdekel senkit sem.
2013. aug. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!