Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha a munkaügyről kiközvetítene...

Ha a munkaügyről kiközvetítenek, de nem vállalom el, akkor a regisztrációmat törlik. Ér ez egyáltalán valamit ebben az esetben? (Lent)

Figyelt kérdés

23 éves vagyok,eddig 6 hónapot ebből 2-t "jobb,ha nem beszélsz róla senkinek" alapon dolgoztam a munkaügyön keresztül.

Februárig még fizeti a TB-t a Járásügyi hivatal.

Nem kapok semmi támogatást / segélyt.

Az adóbevallás megvolt arra az évre.

Engem ki akartak közvetíteni útjavító közmunkásnak pestre (pedig full nem ilyen a végzettségem) és ha nem fogadom el,akkor azzal fenyegetőznek a levélben,hogy törölnek a rendszerből. Ebből lesz valami bajom?

Folyton ilyeneket küldenek,de köszönöm ilyet nem kérek,

inkább olyanoknak adnák az ilyen lehetőségeket,akik éhznek de dolgoznának vagy nem akarnak megfagyni a saját házukban télen.


Például,ha kitörlés után egy hónapra találok munkát és bemegyek,hogy Jó napot,regisztálni szeretnék, és mostantól itt és itt fogok dolgozni akkor azt megtehetem.


És ha mondjuk nem találok munkát fél évig?

Akkor mi történik? Megbüntetnek és rámküldik a NAVot?



#munkaügy #járási hivatal #Buli van a parton #a szabad strandon #v elünk együtt tombol a nyár
2013. aug. 17. 22:24
 1/1 anonim ***** válasza:
78%
Törölnek a rendszerből, nem tud a munkáltató támogatást felvenni utánad és a tb-d is megszüntetik, amit onnantól kezdve neked kell fizetni. Ennyiről tudok. De beszéld meg a főnökkel hogy neked lenne más és hogy inkább az vagy valami és akkor azt x-eli be hogy ő nem akar alkalmazni és akkor minden marad a régiben.
2013. aug. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!