Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Végeznél tartósan olyan...

Végeznél tartósan olyan tevékenységet, amit nem érzel hivatásodnak?

Figyelt kérdés
Például dolgoznál egy irodában, ha nagyon jól fizetnének, és a főnök, kollégák is jófejek, de egyáltalán nem tudnál azonosulni a cég tevékenységi körével, és magát a munkát is unalmasnak találnád?
2013. aug. 20. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Én olyan helyen dolgozom, csak itt a kollégák sz.rfejek, de jól fizetnek. 6 éve vagyok itt... Az már, hogy jól fizetnek és jó fejek a kollégák, főnyeremény, én igen, dolgoznék ott! tök mindegy, mit csinálok, ha van a meló mellett egy olyan hobbim, amit szeretek és az leköt.
2013. aug. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amit csinálok azt nem érzem a hivatásomnak, minimálbért kapok és a kollégák is f_szfejek, de sajnos nem volt más lehetőségem csak a munkanélküliség, annál meg ez is jobb.

Irodai meló, elég unalmas, de unatkozni nem hagynak - enni a gépemnél szoktam, rendszeresen túlórázok.

Örülnék ha jól fizetnének, ha hivatástudatból szeretnék bejárni, vagy legalább a kollégákkal lennék jóban.

2013. aug. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Álomvilágban élsz, ébredj fel. Szerinted a sok fizikai munkás a szalag mellett folyamatos műszakban élvezi, amit csinál? Ők mennyire szívesen unatkoznának egy irodában 8-16-ig.

Én irodában ülök, és unom a munkámat, de nagyon. Mégis örülök, mert jó a fizetés, jó a főnök, senki nem cseszeget, ha dolgom van, dolgozhatok otthonról.

Csupán azért, mert unom a munkát eszemben sem lenne váltani. Minden munka unalmas egy idő után.

Őszintén szólva én elitgimnáziumban tanítanék jó pénzért, motivált diákokat. Ez az álmom, de ebben az országban nem lesz ilyen soha. Úgyhogy maradok az irodában.

2013. aug. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%

Utolsó, ne csapd be magad és másokat sem.

Te csupán nem mered megvalósítani a saját álmaidat.

2013. aug. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha mindenki megvalósítaná az álmait, ki a fene söpörné az utcát, ki rakná össze a gyárban a telefonod? A nem álommunkákat is el kell végezni valakinek, ma inkább az a baj, hogy sokan kitörnének, tanulnak, hogy jó munkájuk legyen, végül mégis valami idegőrlő helyen kötnek ki. És nem csak a komédia diplomások. Mérnökként is egyik helyen szétcsicskáztatnak, másik hely minimálbért ad, harmadikon meg főzhetem a kávét.
2013. aug. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha valamelyik a kettő közül meg van: vagy élvezem a munkát, vagy jól fizetnek akkor szerintem igen. De valószínűleg mellette vállalkozásban csinálnám azt is amit igazán szeretek. :) Most elég szívás, mert se nem tudok azonosulni, se nem fizetnek jól
2013. aug. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!