Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » SOS! Nagyon fogy az időm. Mit...

SOS! Nagyon fogy az időm. Mit csináljak szeptembertől, hogy biztosan, megkönnyebbülten álljak a két lábamon?

Figyelt kérdés
Jún 18.-án végeztem csecsemő-és kisgyermeknevelő gondozó 2 éves Okj-s felsőfokú szakképzéssel. Érettségi után végeztem rögtön ezt a szakmát, mert féltem ugyanezt tanulni egy idegen városban egyetemen. Az elhelyezkedési kilátások viszont siralmasak, ahogy egyre közeledik a szeptember. Igaz nem rögtön, de júliusban beadtam a központi bölcsibe az önéletrajzomat és a motivációs levelemet, és azt mondták nyár végén érdeklődjek. Anyukámat ugyanide behívták állásinterjúra, mivel konyhalányt kerestek Győr valamelyik bölcsijébe. Az ottani bölcsődevezető a képzés alatt tanárom volt és feltűnt neki, hogy az anyukámat hívták be. Mondták, hogy látják, hogy én is beadtam gondozónőnek az önéletrajzomat és majd megnézik, mert lesz szerződéses állás. Anyukámat azonban nem vették fel, így lehet engem is elfelejtettek. Már küldtem e-mailt a csecsemőotthonba is, de nem válaszoltak. A munkaügyibe beregisztráltam és ajánlottak egy családi napközit Koroncót, mivel oda keresnek 2 fő vezetőt. A nőt fel is hívtam elküldtem mindent neki, de csak ennyit kaptam. Köszönöm, szép anyag. Azóta semmi. Pedig az önéletrajzomat és a mot.levelemet kijavították, szóval tökéletes.Az egészségbiztosításom hamarosan lejár, amit fizetnem kell majd, de nincs miből. Fogalmam sincs mit tanulhatnék még vagy hova menjek.
2013. aug. 21. 13:34
 1/1 anonim ***** válasza:

A lehető legtöbb szakmabeli helyet (tehát óvodát, bölcsit, csana-t stb.) meg kell pályáznod, nem csak 1-2-őt. Ha nincs a lakóhelyeden, akkor másik városban. Ha nincs vidéken, akkor Budapesten. Ez van, a mai világban a munka nem megy az ajtódhoz, költözni kell érte.


Ha egyik sem jönne össze, akkor még mindig kimehetsz külföldre bébiszitternek, a te végzettségeddel ideális, nyelvet is megtanulod, ráadásul szállást, kaját is ingyen kapsz.


Sok sikert, kicsit bátrabban! Tudod, el kell adni magad :)

2013. aug. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!