Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mivel lehet "feldobni" egy cv-t?

Mivel lehet "feldobni" egy cv-t?

Figyelt kérdés

Kb 15 helyre küldtem be a cv-m, de csak az egyik helyen hívtak be interjúra. Én arra gyanakszom, hogy azért van ez mert nincs releváns munkatapasztalatom, azonban van aki azt mondja, hogy a cv-m hibája. A cv-met viszonylag optimistán írtam, nem hazudtam de azért nem is szerénykedtem. Néhány projektben is részt vettem az egyetem alatt, azokat is odaírtam a tapasztalathoz. Tartottam magánórákat, azt is beírtam a tapasztalat részhez. Szóval nem csak annyi van, hogy elvégeztem az egyetemet és kész...van még ami felkeltse a munkáltatók figyelmét.

Mi az a gyakori dolog ami felkelti egy munkáltató figyelmét?


2013. aug. 21. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egyik állásinterjún elmondták, hogy az keltette fel az érdeklődésüket, hogy a fotóm nem öltönyös arckép, hanem normális ruhában ülök az ágyamon.
2013. aug. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez a képes dolog elég rizikós, lehet valahol épp a horgászós képed fog nekik tetszeni mert a CV-t néző nagy horgász, valahol meg nagy ívben kidobnak.

Ami elvileg a legjobb, ha leírod miben vagy jó, az eddigi helyeiden mikre specializálódtál, pontosan mivel foglalkoztál és abban milyen sikereket értél e.

Csak ezzel az a baj, hogy egy pályakezdő nagyjából semmi kiemelkedőt nem tud írni.

2013. aug. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem sem öltönyös képem van. Fehér fal mellett zöld pólóban...rögtönzött kép volt.

Hát igen, ez a gond, hogy pályakezdőként sokat nem tudok felmutatni. de azért nem csak a tanulmányaimmal akarom lenyűgözni a munkáltatókat.

2013. aug. 21. 17:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia,szakmabeli vagyok,ha gondolod írj privit. Ha gondolod szívesen át is nézem a CV-t.
2013. aug. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!