Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az az ismerősöd, akinek a...

Az az ismerősöd, akinek a legirigylésreméltóbb a munkája, karrierje, keresete, miket mennyiért csinál a munkahelyén?

Figyelt kérdés
Mennyi pénzért, ismeretséggel került-e be, kik előtt kell meghunyászkodnia, hány emberrel dolgozik általában együtt munkaidőben, a munkatársaira mi jellemző, hány órát mennyire kötött munkaidőben kell dolgoznia, hány éve csinálja, milyen végzettséggel, mekkora cégnél, mik a munkája problémái, mennyit fektetett be azt honnan és mennyi kockázattal szerezte, mennyi felelőssége van, mekkora anyagi kockázatot vállal, mennyi ideig tudja vajon még csinálni, van-e vajon lelki békéje, jut-e elég ideje a családjára és arra hogy jól érezze magát, milyen hobbikat űz, kik a barátai és hogy jutott el erre a szintre és mi van még ami eszedbejut vele kapcsolatban?
2013. aug. 21. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Részlet a kérdés kiírás feltételeiből:


"Ha új kérdést írsz ki, tartsd be a következőket:


Ne kérdezz több különböző dolgot egy kérdésben. Ezekről egyenként írj ki kérdéseket!"


Főleg ne 50 kérdést, mert elolvasni is lusta vagyok, nemhogy válaszolni.

2013. aug. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kérdés jó, bár nem sok értelmét látom, hogy neked attól miért lesz jobb ha tudod egy anonim valakinek anonim munkakörét, egyébként annyira nagyon nem szoktuk kitárgyalni a munkát, de nekem mondjuk cégvezető ismerősöm, meg gazdasági igazgató akiknek a fizetését irigylem, de mindkettőhöz elég erős szakmai tudás kell és felelősség mellesleg a cégvezetőnek saját cége így nemhiszem, hogy olyan nyugodt élete lehet, ha nem megy minden flottul mert egy alkalmazott persze tesz rá magasról :)
2013. aug. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fateromnak sajat vallalkozasa van, heti 2, neha 3 napot dolgozik, senkinek nem tartozik beszamoloval, nagyon szepen megel belole, egy csendes faluban lakik a Matraban, gyonyoru kornyezetben.
2013. aug. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nagyon sokat tanult, emelett szerencsés is, mert keresett és jól megfizetett a szakmája. ő is alulról kezdte, pár évente egyre jobb pozícióba került, közben képezte magát, vagy képezte a cég ahol dolgozott. (egyetem és azon belül is szakképzések)mára saját vállalkozása és jól fizető munkája van, a vállalkozás annyira kezd beindulni, hogy gondolkodik a teljes önállósodáson.
2013. aug. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem ismerősöm hanem én magamat tudnám említeni.

Nem beképzeltség,de most váltok sokkal jobb bérért,ami nagyon nagyon szép összeg lesz.IT szektorban vagyok,már 4éve dolgozok benne,egyetemet most fogom befejezni.

Sok lemondással járt és jár is,képzem magam megállás nélkül,talpalj tanulj,minél több ember melóját lásd el,minél több értéket teremts a cégnek,ha kell napi 10 órát is dolgozz sőt 12 órát is,amikor új dolgot kellene elvállalni te legyél az első aki elvállalja,így most 5-6 ember munkáját látom el,és olyan tapasztalatra tettem szert,hogy most már nem győzöm a munka ajánlatokat lemondani.

Hobbim:Testépítés,szocializálódás,programozás,nyelvek,ruhák( :) ),

Ezekre jut idő,partner kapcsolatra nem de nem is vágyok semmi komolyra csak ,,hétvégi" nyitott kapcsolatra :)

Kőkemény munka de megéri szerintem.

2014. ápr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!