Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munka illene hozzám?...

Milyen munka illene hozzám? (Miskolc közelében) 23/l

Figyelt kérdés
Szóval, egyetemre járok, illetve már csak az államvizsgám van hátra, amit ezen a télen, tehát most majd a következő télen (következő félévben) fogok letenni. Csak heti egy órára kell majd bejárnom az egyetemen, és arra gondoltam, hogy mellette dolgozhatnék valamit. Mivel még nem végeztem, így nincs felsőfokú képzettségem. Amihez nagyjából értek: programszervezés/rendezvényszervezés, különböző projektekben részt vettem egyetemi éveim alatt, csak ugye még nincs meg róla a papírom. Miskolc közelében programszervezői állásokat tudnátok ajánlani? Nagy kszönet annak, aki segít
2013. aug. 22. 15:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Szakmai gyakorlatot hol csináltad? Ott kéne kopogtatni először, mert ott már ismernek.
2013. aug. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!