Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egyetem mellett vállalok...

Ha egyetem mellett vállalok 4órás bejelentett munkát (nem diákmunka) akkor a családi pótlékot ill. az árvaellátást megvonják?

Figyelt kérdés
2013. aug. 22. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Az árvaellátást nem vonják meg, a családi pótlékot nem tudom.
2013. aug. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rosszabb. Ha eléred a 180 nap biztosított viszonyt, megszűnik a pályakezdő támogatásod visszavonhatatlanul. Ne éld fel a jövődet!
2013. aug. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyetem mellett nem is kapsz családi pótlékot már. Családi pótlék annak jár, aki a közoktatásban tanul, akkor is csak egy bizonyos korhatárig (azt hiszem 21 éves korig), felsőoktatásban nem jár. Én is ezzel buktam 2 éve, mikor elkezdtem az egyetemet és közölték, hogy nekem már nem jár...szóval a családit nem bukod, árvaellátásról nem tudok nyilatkozni, olyat nem kapok.

Szerintem inkább keress diákmunkát ha van rá lehetőséged.

2013. aug. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!