Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkakör való egy...

Milyen munkakör való egy introvertált személyiségtípusnak?

Figyelt kérdés
Ne kelljen diploma hozzá, mert az már van egy és nem tervezek még egyet, váltani akarok, mert a zárkózott személyiségem miatt az eddigi munkahelyeimen mindig problémák adódtak. Szerintetek milyen munkakörben lehet jó egy kórosan zárkózott, alig-alig beszélő, introvertált személyiségtípusú ember?
2013. aug. 24. 11:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
programozás, esetleg saját magad főnöke legyél ha megteheted, és tudsz otthonról dolgozni.
2013. aug. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Én ilyen személyiséggel könyvvizsgáló lettem. Bogarászgatok egész nap a könyvelésben, auditálok. Alapvetően nem kell hozzá másokkal kommunikálni.
2013. aug. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
7%
És a diplomával nagy arcot is kapsz, vagy alapfeltétel a diplomás egyéneknek, hogy maguk mögött hagyják a magyar szavakat? Miért jó a zárkózott szó helyett ezt a nyakatekert szart használni? Művelt egyén vagy, azt látjuk, mégis itt kérdezel hülyeségeket a pszichiáter helyett.
2013. aug. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nincs nagy arcom és a zárkózott szó nem teljesen fedi a valóságot az én esetemben, de az introvertáltság igen, olvass utána, ha érdekel. A diplomámat nem azért említettem, mert annyira nagy arcom van miatta, egyszerűen, hogy ne írjatok olyan szakmákat, amihez az kell. Ja, és nem csodákat várok itt ezen az oldalon, csak egyszerűen ötleteket, hátha végre rájövök, hogy mihez is kezdhetnék, én mint "furcsa" ember. Pszichiáterre pedig nincs szükségem, köszönöm a tanácsot.
2013. aug. 24. 12:45
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak te látod magad furcsának, bár nem igazán ismerlek. Reméljük megtalálod a helyed. :)
2013. aug. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Én ilyen személyiséggel könyvvizsgáló lettem. Bogarászgatok egész nap a könyvelésben, auditálok. Alapvetően nem kell hozzá másokkal kommunikálni."


Megkérdezhetem, hogy milyen formában vagy könyvvizsgáló? Saját céged van, vagy alkalmazott vagy?

2013. aug. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Thankyou :

A zárkózott meg az introvertált nem ugyanaz, ha az introvertáltra hétköznapibb kifejezést keresünk, akkor talán a "magának való" lenne a legmegfelelőbb, viszont az introvertált szó bármely meglepő is neked, szakszóként része a magyar nyelvnek (is), még ha idegen eredetű is.


Én például introvertált vagyok, de nem vagyok zárkózott.

2013. aug. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Megkérdezhetem, hogy milyen formában vagy könyvvizsgáló? Saját céged van, vagy alkalmazott vagy?"


Alkalmazott.

2013. aug. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként én is a programozást mondanám, ám ha már egy diplomát szereztél, akkor vagy annyi idős, hogy olyan sok esélyt nem látok, hogy belemélyedj, mert nem árt hozzá némi szenvedély.


A kérdés az, hogy mi érdekel. Mert ha valóban introvertált vagy, akkor mindenképpen rendszeresen jár az agyad bizonyos dolgokon, vagy csinálsz is valamit, a kérdés az, mik ezek.

2013. aug. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

8:

Én is furcsállom a könyvvizsgálóságot introvertált személyiséggel, azért az éppen az a szakma, ahol rengeteg emberrel kerülsz kapcsolatba, már csak ahhoz is, hogy ebben a szakmában elhelyezkedj.

2013. aug. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!