Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért mondja a sajtó hogy...

Miért mondja a sajtó hogy szeptembertől minden pedagógus fizetése magasabb lesz? EZ HAZUGSÁG! Én pedagógus vagyok, diplomás, és egy fillérrel se fogok többet keresni, sőt lehet még annyit se mint eddig.

Figyelt kérdés

Alapítványi iskolában dolgozom, 15 éve diplomás középiskolai tanárként. Jelenleg kemény nettó 80.000-et kapok, és az igazgató épp a mai értekezleten jelentette ki: senki ne számítson egy fillér többletre se. Nincs rá keret. Sőt, még az is kérdés, a jelenlegi havi nettó 80.000-at megkapom-e. Lehet még azt se.

Státusz: 100%.

Nem vagyok közalkalmazott a bértábla rám így, itt nem érvényes.

De pedagógus vagyok! Végzettség munkakör és szerződésem szerint is!

Akkor hol is az a sajtóban emlegetett fizetésemelés?


2013. aug. 27. 19:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Hát, erről nem a sajtó tehet. Annyit tudsz csinálni, hogy

keresel másik munkahelyet. Én is otthagytam az alapítványi iskolát, mert ugyan a fizetéssel nem volt gond, de nekünk sem lehetett egy szavunk sem semmire. Teljesen a gyerekek dirigáltak az iskolában, és ilyen légkörben én nem tudtam és nem akartam tanítani.

2013. aug. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem akarsz beszélni egy karrier tanácsadóval? :) Amúgy most akkor van egy nettó 80ezres munkád, vagy másfél éve nem dolgozol? (Nem fontos, csak úgy gondoltam megkérdezem.)


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..

2013. aug. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
38%
Ennyi pénzért nem is éri meg tanítani. Szerintem is válts munkahelyet. Az igazgató szerintem úgy kamuzik, ahogy lélegzik, csak lenyúlják a pénzt. Ilyen nincs, hogy nektek kell kifesteni. Nem is értem miért csinálod, és miért nem keresel olyan munkát, amit meg is fizetnek.
2013. aug. 28. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

hát nem kötelező festeni. mondhatom hogy nem festek.

másnap nem kell már bemenni se festeni se semmi egyéb okból.

tényleg nem KELL, csak amíg NINCS MÁS állás, addig befogom a szám és festek. ha kell ha nem.


Ilyen nincs, hogy nektek kell kifesteni.

2013. aug. 28. 07:26
 15/18 A kérdező kommentje:

ez a napnál világosabb én se vaygok hülye. csak kérdés mit lehet tenni, mert ha megnyikkanokm, repülök. na most mit tehetek? befogom a szám, és ennyit tehetek.


Az igazgató szerintem úgy kamuzik, ahogy lélegzik, csak lenyúlják a pénzt.

2013. aug. 28. 07:27
 16/18 anonim ***** válasza:
Alapítványi iskolába 80 ezer? Nekem volt egy ismerősöm ő 6 éve keresett 200 körül nettóban. Keress másik helyet!
2013. aug. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

22 óra munka, jó is lenne!


Papíron 14-16 órám van hetente, nagy része labor. Délelőtt előkészületek, oldatok készítése, délután 1-5-ig vagy 2-6-ig labor, majd rendet rakok, vezetem a vegyszereket, méregkönyvet. Vannak tanóráim is 300-400 fő/alkalom, mivel a tápláléklánc alján vagyok a helyettesítéseket is nekem kell megoldani. A szakterületem közelében sem lévő tárgy, olyan amit életemben nem tanultam, vajon igényel-e külön felkészülést? NEM?


Sokan irigykednek rám is 14-16óra/hét, ebből rendszerint a 14 óra ami megragad másokban, az kevésbe, hogy 6,40-essel megyek jobb esetben a 6,40-essel jövök haza, de rendszerint 8,40-kor. Persze ekkor még lehet az évi 2,5 hónap szabadidővel kacérkodni, ami valójában 41 nap, ebből 10 nap ügyelet, valamint 1 évben van 9 nap, amikor távoktatás van hétvégén! Konferencián való megjelenés szintén szabadidőben, éves szinten 1 publikációt előírnak...


110 000Ft/hó heti 14-16 óra munkáért ebben a formában is túlfizetés? Ráadásul fentről is kapjuk a savat, legyen nagyobb óraszámunk, dolgozzunk ki új tantárgyakat, növeljük a publikációk számát!

2013. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

igen, 80, most 2013-ban egyetemi végzettséggel.

de csak akkor ennyi ha az igazgató jó kedvében van egyébként gondol egyet és levon 10.000-et, 5000 vagy ami tetszik.

csak úgy zéró indoklással. és senki ,de senki se meri megkérdezni mégis miért von le.

mert mindenki tudja aki megkérdi ki van rúgva.


Alapítványi iskolába 80 ezer?

2013. aug. 28. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!