Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy tudnék viszonylag gyorsan...

Hogy tudnék viszonylag gyorsan viszonylag sok pénzt keresni?

Figyelt kérdés
A blogomra már ráraktam a pénzes dolgot, eladni való dolgom nincs nagyon, dolgozni nem tudok, hiszen mindjárt suli, és amúgy is csak 13 éves vagyok, de nagyon gyűjtök valamire. Segítenétek? 13/L

2013. aug. 28. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Kutyasétáltatás, söprögetés, idősebbek gondozása/felügyelése, kert gondozása pl. fűnyírózás... ilyesmit tudok elképzelni ilyen lehetőségekkel, ezekkel sokan és sokszor élnek, az sajnos más kérdés, hogy mennyi esély van arra, hogy sikerül is valamelyik.
2013. aug. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy falun élek, és ilyenek nem igen akadnak. Van sok kutya, meg sok idős, de az időseket gondozzák, a kutyákat meg nagy ívben mindenki (szinte) leszarja, nemhogy még fizessenek is nekem azért, hogy foglalkozzak velük!
2013. aug. 28. 23:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Az korrekt... bocs, de nem írtad a "környezetet", így ezek a tippek voltak csak.


Furcsa helyzet ez így... ha annyira nagyon gyűjtesz valamire, akkor nem tudod esetleg megbeszélni a szüleiddel, hogy segítsenek a pénzben valamilyen módon? Mondjuk havonta adnak neked valamennyit, és te összespórolod a dolgot.

2013. aug. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem :( már nagggggyon sokszor próbáltam, de nem :(
2013. aug. 29. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!