Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen lehetöségeim vannak?

Milyen lehetöségeim vannak?

Figyelt kérdés
16eves vagyok 8altalanossal iskolaba nem jarok es jelenleg kulfoldon vagyok pincer mindenfele szakkepesites nelkul...de nagyon szeretnek haza menni de attol felek hogy otthon anya nelkul nemtudnek boldogulni es iskolaba nem is nagyon vennenek fel igy azt szeretnem kerdezni hogy otthon van e lehetoseg munkat talalnom ami meg se rabszolga munka vagy teljesen lehetetlen otthon szakkepesites nelkul 16evesen munkat talalni?
2013. aug. 29. 10:37
 1/8 anonim válasza:

Kevés dolog lehetetlen, de ez mindenesetre nagyon nehéz ügy...


Munkát még esetleg találsz, de sajnos a fizetéssel (joggal) nem leszel megelégedve...

2013. aug. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert kb mennyire szamithatnek?
2013. aug. 29. 11:35
 3/8 anonim ***** válasza:

minimálbér. olyan 60-70e körül.


hol vagy? Ausztria, Anglia?

Én a helyedben maradnék, teljesen megtanulnám a nyelvet és ott képezném magam, esetleg ott mennék el valami képzésre és építeném fel az életem.


Ide akkor érdemes hazajönnöd ha megszedted magad vagy ha versenyképes a szakmád. szerintem.

2013. aug. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Olaszorszagban vagyok...oltobertol decemberig be is vagyok iratva egy pincersuliba.de a jelenlegi munkam kinzas pedig mar fel eve vagyok itt.
2013. aug. 29. 12:26
 5/8 anonim ***** válasza:

és mennyit keresel kb?

itthon lehet még szarabb lenne. 8 általánossal nem vesznek fel szinte sehova.

2013. aug. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tobbet mint otthon egy tobbdiplomas orvos.
2013. aug. 29. 13:09
 7/8 anonim ***** válasza:

az egy dolog, az árakhoz képest.

persze biztos az árakhoz képest is többet keresel mint itthon keresnél a 8 általánossal.

2013. aug. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Haza lehet jönni, de amiből-ahogy most élsz, az így itt nem fog menni. Minimálbéres pincérmelóért is küzdés lenne, aztán meg éhhalál. Röviden PINCÉRNEK NE GYERE HAZA.


Vagyis ha haza akarsz jönni, ki kell találnod mást, amivel pénzt kereshetsz 16 évesen, nem használnak ki brutalisan, és mellette iskolába járhatsz, es senki nem hívja a gyámügyet.


A helyedben a helyi olasz képzést választanám, amit a munkáltató fizet, az olasz nyelv elsajátítasat, es ha ott nem tetszik, ahol vagy, akkor idővel válassz masik olyan melóhyet, ahol jobban érzed magad.

2013. aug. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!