Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez most mi? Szerződés és...

Ez most mi? Szerződés és munkaruha nélkül dolgozzak?

Figyelt kérdés

Voltam egy cégnél munkaközvetítőn keresztül tesztet írni, hívtak telefonon, hogy átmentem a teszten mehetek dolgozni holnap egyből kiküldetésre másik városba, de még nincs szerződésem, nincs munkaruhám, se munkacipőm, nem voltam üzemorvosnál sem, azt sem tudom mennyiért fogok dolgozni.


Azt hittem előbb ezeket kell elrendezni aztán munkába lehet állni.Normális ez a helyzet?


2013. aug. 29. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen munka? Lehet, hogy ott a kirendeltségen fogod aláírni a papírokat stb.
2013. aug. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Minőség ellenőrzés, egy megyén belül a nagyobb városok cégei közt kell vándorolni épp ahol munka van és a termékeik minőségét ellenőrizni.
2013. aug. 29. 15:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Te tudod, milyen cég, mennyire megbízható. Én teljesen korrekt, minden törvényt betartó cégnél dolgozom, és amikor kezdtem két évvel ezelőtt, nekem is csak nagyjából a harmadik napra készítették el az összes papírmunkát (szerződés, munkaköri leírás stb.). A munkaruhával kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, mert én a saját ruháimban dolgozom, nem olyan munkát végzek, amihez ilyesmi kellene.
2013. aug. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ehhez a munkához sem kell különösebb munkaruha főleg nem munkacipő :D Üzemorvos az meg nem feltétlen kell egy ilyen cégnél mivel nem olyan a tevékenység, nem?
2013. aug. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!