Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szállodai recepciósként,...

Szállodai recepciósként, felsőfokú végzettséggel kevesebbet keresek, mint pl. egy árufeltöltő? Többi lent.

Figyelt kérdés

Most 80-at kapok kézhez, plusz kafatéria, de ennek az értéket nem is mondom, mert számomra az a pénz, ami pénz és nem az, amit pl. csak meleg kajára tudok elkölteni étteremben. :( No mindegy.

Olvasgatom itt, hogy ki mennyit keres. Pl. Aldis dolgozó (árufeltöltő vagy kasszás, már nem tudom) valami 120 ezret írt. Akkor ismerősi körömben is mindenféle végzettség nélkül megkeresnek 100-110-et (vidéken).

Keveslem a fizetésem és tudom jól, hogy akkor lehet váltani, igen.


Szerinted jobban megéri, ha szállodai recepcióban szerzek gyakorlatot előbb kevesebb pénzért, és aztán hátha találnék jobb munkát a szakmában, vagy elmennél 20-30 ezerrel többért olyan helyre, ahol nem tudsz fejlődni, de mégis többet keresel?


Az a baj, hogy baromira nagy szükségem van most minden petákra és más végzettség nélkül, fizikai munkákért is néhol többet kap, mint én.


(Persze, tudom... örülök én, hogy egyáltalán van munkám, stb, stb.)



2013. aug. 31. 18:24
 1/3 A kérdező kommentje:
(Még mielőtt bárki belém kötne, hogy a fizikai dolgozó "dolgozik" is, a műszakjaim 90%-át én is szaladgálással töltöm, mert vagy 3 ember munkáját csinálom egyszerre.)
2013. aug. 31. 18:26
 2/3 anonim ***** válasza:
Van gyakorlatod, hisz jelenleg is ezt csinalod, szoval en kicsit kiszineznem a cv-m es elkezdenek keresgelni. Vesztenivalod nulla.
2013. szept. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Van gyakorlatom, de még nem régóta.
2013. szept. 1. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!