Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Technikusként tényleg ennyire...

Technikusként tényleg ennyire rosszak a kilátások?

Figyelt kérdés

Szakmunkás minimálbér elektronikai végzettséggel úgy, hogy az OKJ-n elvárt szintnél sokkal többet tudsz, de nincs róla papírod.

Mert ez így még 100.000 Ft sincs :(


2013. szept. 1. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg milyen végzettséged van hanem, hogy ahova felvesznek ott milyen munkakörben fogsz dolgozni...

A papír a bekerüléshez kell de amikor sok emberből lehet válogatni nyilván a magasabb kvalitásuakat fogják választani mert feltehetőleg ő több dolgot fog tudni megcsinálni kevesebb pénzért vagy alapvető hibákat kisebb %vét... De ha nagy céghez mész akkor onnan már úgyis feljebb lehet kerülni. Én sima érettségivel kezdtem egy elektronikai gyárban mechanica javítással a végén már elektromechanikai javítás lett és a végén már "gyártástámogató mérnök" lettem minden nemű végzettség nélkül!!!

Szóval alázat, jó munka és kapcsolatok és szerencse.

2013. szept. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval ha fel tudok mutatni referenciákat, akkor többre vihetem, mint egy olyan, aki csak megcsinálta az OKJ-t, de azóta csak úgy van?
2013. szept. 1. 11:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Az szamit, hogy ott helyben adott cegnel mit tudsz felmutatni nem azt, hogy milyen ajanlast tudsz szerezni...
2013. szept. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem írásbeli ajánlásra gondoltam, hanem korábbi munkákra, projektekre.
2013. szept. 1. 12:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Ritka az olyan mikor azt figyelembe veszik hacsak nem mondjuk valami nagyobb dologrol beszelunk... Ez kicsi poziccio ahoz, hogy hanyat essenek ha itt vagy ott dolgoznak majd... Az fog szamitani, hogy ott helyben mit tudsz naluk csinalni!!! De az elejen mindig lejebb kezdi az ember tehat ezt vegig kell csinalni. Nem szabad magaslorol es elszaltnak lenni...
2013. szept. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!