Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Borsodban hogyan találhatnék...

Borsodban hogyan találhatnék munkát?

Figyelt kérdés
23 éves jó megjelenésű nő vagyok sajnos pályakezdőként nem nagyon kapkodnak az emberek után.... Nagyon szeretnék dolgozni, kérem valaki segítsen!

2013. szept. 2. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Regisztrálj a munkaügyiben.

Regisztrálj a CVonline, Profession, Monster, Borsodjobs oldalakon. Készíts profi CV-t.

Próbálj összeszedni minden tapasztalatot.

Köss ismeretségeket, ne válogass.

Ideig-óráig eladói, pultos, pincér stb melókat találhatsz.

Menj be személyesen mindenhová (Pláza, főutca, szinvapark, stb) és hagyj ott kinyomtatott életrajzot.

Igyekezz addig valahogy fejleszteni magad,a nyelvtudásodat, elvégezhetsz valami tanfolyamot.


Add be mindenhová az életrajzod ami egy kicsit is érdekel és ne keseredj el, ha elutasítanak, vagy nem válaszolnak. Most olyan helyen dolgozom ahová már 10 szer jelentkeztem és egyszer sem írtak vissza :)

2013. szept. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezeket szinte már mind megtettem! 3 hete nincs most munkám de keresek!! remélem összejön!
2013. szept. 4. 09:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. 2 évig voltam munkanélküli ezek ellenére, de csak próbálkozni tudsz. Közben figyelj magadra, hogy ne savanyodj be, legyen napirended!
2013. szept. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2 évig?? úú :(( az nagyon hosszú idő , és most fix munkahelyed van vagy szerdődéses...?? minden nap szinte sportolok meg megyek ide oda szüleimnek segítek barátommal vagyok így eltelik az idő de nyilván jó lenne egy fix fizetés :/ ...csak hasznavehetetlennek érzem magam!

nem vagyok kiegyensúlyozott hiszen semmi sincs kilátásban

2013. szept. 7. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!