Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes vegyésznek tanulni?

Érdemes vegyésznek tanulni?

Figyelt kérdés
Vagy csak azt mondjátok meg hogy szakács vagy vegyész?Nem csak fizura gondolok hanem leterheltség meg ilyenek...
2009. nov. 1. 20:07
 1/3 anonim válasza:

Vegyésznek csak akkor ha jó vagy kémiából.

Én Településgazdálkodási technikus szakot végeztem emrt hogy nem kell oda úgy kémia. Hát kellett. Igaz nem annyi mint ami a vegyészeknek kell.

2009. nov. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
...hát a szakács szakmához kevesebb ész kell... Ha nem szeretsz tanulni, és a műszaki megoldások sem érdekelnek (pl. ragasztástechnikai cégek, tisztítószeres cégek, építőanyagos multik, stb.), akkor szerintem csúnya dolog még gondolnod is a vegyészetre. Kavargass hagymát! És készülj fel, hogy bárhova mész dolgozni, le leszel terhelve. Nagyon.
2009. nov. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha szereted a kémiát mindenképp. Ha úgy érzed szívesen foglalkoznál úgy vegyületek előállításával, tisztításával, modellezésével, mérésével stb. akkor jó választás a vegyész szak, ha a gépészet, tervezés is érdekel, akkor a vegyészmérnöki az igazi, ha nem érdekel a kémia, és nem tudnád 5évig tanulni,akkor marad a konyha..
2010. febr. 6. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!