Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan járjak el így állásinte...

Hogyan járjak el így állásinterjúra?

Figyelt kérdés

Szeretnék munkahelyet váltani és elég sok visszajelzést is kapok, de nem szeretném elkapkodni, mint a mostani munkahelyem esetében. A probléma csak az, hogy napi 12 órákat kell dolgoznom, mert ha 8 óra után megyek el, a főnököm sokkot kap és be még valami munkát, mert neki így jó....

Betegszabit nem vehetek ki állandóan, de a munkából nem tudom hogy érek majd oda mindig időben...


24L


2013. szept. 3. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi vagyok. Én naponta 8-17 óra közt dolgozom a külvárosban, mire interjúra beérnék a belvárosba, 18-19 óra lenne, kétlem, h várnának rám, mikor így is több100 jelentkező körül tudnak választani.

Persze tudom, örüljek, h van munkám, de sajnos annyi fizut kapok, h kifizetem a csekkeket és slussz, holott a diplomáim alapján 5X fizum is lehetne. Szabi, betegszabi kizárt...

2013. szept. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Mintha az éán helyzetemet írtátok volna le.... Én is 9-5-ig dolgozom, de Budapesten kívül, a világ végén, nagyon szörnyű melóhelyen. Utálom az egészet, már attól is sírhatnékom van, ha eszembe jut hogy be kell mennem... Nekem se adnak szabit soha, szeptember van, ebben az évben még egy napot se vehettem ki!

Én azt csináltam, hogy első héten jelentkeztem napi 30-40 állásra, tényleg mindenhová, másik héten betegszabi és így el tudtam menni pár interjúra. Remélem bejön valamelyik...

Ha ez nem, akkor ismerős által tudsz még melót keresni, bár tudom, sok embernek nincs ilyen ismerőse, sajna nekem se..

De ha valaki írna még ezeken kívül tippet annak örülnék.

2013. szept. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!