Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Auchanban aki állásinterjún...

Auchanban aki állásinterjún volt, mennyi idő után értesítették, hogy felvették-e? Rögtön megmondták vagy várnia kellett napokat?

Figyelt kérdés

3-án voltam interjún, s 9-én, vagyis jövőhét hétfőn kellene kezdeni. Interjú után kiment a nő, s szólt, nemsokára visszajön, s később, jó negyed óra múlva jött egy másik nő, aki előről kezdte az interjúztatást, s a végén megkérdezte, van-e kérdésem vagy az előző nővel mindent megbeszéltünk-e a kezdésről, munkaidőről, beosztásokról stb. Mondtam, hogy mindent tisztáztunk, s megkérdeztem, mikor értesítenek, hogy engem választottak-e. Annyit mondott, nem tudja, a személyzetisekkel meg kell beszélni. De még nem hívtak :(


Egyik ismerősömnek írtam aki ott dolgozott, neki aznap megmondták, mikor kiment a nő, s kis idő múlva egy másik jött be, a szerződéssel, de akivel volt, egy másik, akit szintén felvételiztettek, annak még aznap megmondák, hogy nem őt választották.

A férjem ismerőse is mondta, nála is még aznap megmondták, hogy Őt vették fel.


Gondolom már nem értesítenek.


De azért reménykedek, mással is volt így mint velem, s értesítették-e? Vagy már egyből megmondták neki?



2013. szept. 6. 17:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!