Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoltok arról a dologról...

Mit gondoltok arról a dologról, hogy ha valaki az önéletrajzba nem írja be a diplomát?

Figyelt kérdés
Az elmúlt egy évben még visszajelzést sem kaptam munkaügyben, pedig rengeteg helyre elküldtem. A legtöbb helyre, ahová embert keresnek, szakmunkásokat vagy érettségizetteket keresnek. Csak nem tudom, ha rákérdeznek mit csináltam évekig,akkor mit mondok...

2013. szept. 10. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
13%
Azt h nincs diplomája.
2013. szept. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem teljesen normális.

Az egyik munkahelyen az a bajuk , hogy túlképzett az ember , a másikon meg az ha nincsen gyakorlata.

Az önéletrajzba azt kell írni , amit várnak , magyarul hazudni kell.

Ha már ott vagy , akkor bizonyíthatsz , de addig el kell jutni.

2013. szept. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érettségimmel, egy 8 általánosos munkáról elküldtek, mondván túlkompetens vagyok és szépen fogalmaztak. Évek óta nincs munkám, azt mondom alkalmi munkákat néha végzek, ami igaz is. Ha nem jön be, csinálj produktívat pl: jótékonykodj, ments állatokat stb. Azt díjazzák ha lefoglalod magad.
2013. szept. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Amikor azt mondják hogy nem vesznek fel mert túlképzett vagy, az azért van hogy ne menj el néhány hónap után ha találnál egy jobb állást. És mivel Magyarországon egy konkrét diplomához jó állást találni elég nehéz, sajnos nem lehet mást tenni mint kihagyni az önéletrajzból.
2013. szept. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!