Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Büntést, vagy valami hasonlót...

Büntést, vagy valami hasonlót kaphatok érte?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy szeptember 2.-án munkába álltam. Akkor reggel kaptam meg a szerződésemet, és nem tudtam a munkaügyi központba azóta sem elmenni "kijelentkezni", mert pont úgy esik a nyitvatartás, hogy a munkaidőmben van ügyfélfogadás. Egyedül vagyok alkalmazott, és nincs aki leváltson, így nem nagyon tudok eljutni oda. Arra lennék kíváncsi, hogy ennek milyen következményei lehetnek. Köszönöm előre a hasznos válaszokat.
2013. szept. 10. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért egy telefont csak meglehetett volna ereszteni..

Büntetésed annyi, hogy megvonják a segélyt, esetleg az utolsót ha felvetted vissza kell adnod..

2013. szept. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 sheex válasza:
3 hónap tudtommal a próbaidő, addig én nem jelentkeznék ki. Voltam én is a munkaügyi központban anno pályakezdőként és nem igen strapálják magukat ők sem. Felajánlották, hogy legyek takarító meg gombaszedő a végzettségemmel, amiről lövésük sem volt, hogy mit takar. Egy vicc volt az egész cécó. Amikor munkába álltam és letelt a próbaidőm semmit se csináltam. Szerintem automatikusan elévül bizonyos idő után az egész, ha nem jársz be rendszeresen. De ha letelik a próbaidő és a munkahelyen maradsz, akkor egy telefont tényleg dobhatsz nekik, mert azóta lehet változott már a menete.
2013. szept. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, a bejelentési kötelezettséget 30 napon belül kell teljesíteni, abban még simán benne vagy, de azért nézz utána más forrásból is.
2013. szept. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!