Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy gyógyszergyári manager-nek...

Egy gyógyszergyári manager-nek mi a végzettsége? Gyógyszerész?

Figyelt kérdés
2013. szept. 10. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet gyógyszerész, de lehet közgazdász is. Azonban azt olvasom állás hirdetésekben, hogy gyógyszerészeket várnak a jelentkezésre, értékesítési, vezetői tapasztalatokkal és a közgazdasági továbbképzés előnyt jelent számukra.
2013. szept. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elsőt még kiegészíteném azzal, hogy nálunk (generikus multi) óriási a "felhozatal": vegyész, vegyészmérnök, állatorvos, biomérnök, kémiatanár, folyamatmérnök, gépészmérnök, agrármérnök.. csak így ami eszembe jut. Gyógyszerészből van a legkevesebb :( Egyébként ez a manager megnevezés elég félrevezető, bár gondolom a felsővezetést értetted ez alatt, de nálunk pl. mindenkinek, aki alá tartoznak beosztottak (akár 1 fő is) jár a manager titulus.
2013. szept. 12. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy a gyógyszergyári manager fizetése xy. Kíváncsi voltam, hogy a gyógyszergyári manager milyen végzettséget is takar. Szóval akkor gyógyszerész, vegyész, magyarul természettudós, aki feltornázta magát. Ugye?
2013. szept. 12. 20:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem:) A gyógyszerész nem természettudós, hanem egészségügyi szakember. Az orvosok kollégája. A vegyész már természettudós.
2013. szept. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem a gyógyszerész is nyugodtan lehetne természettudósnak hívni. Az egészségügyi szakember szerintem szűk az ő hatáskörére. Mindegy. :) gyógyszergyári manager akkor bárki lehet, aki az adott gyógysezrész, vegyész, stb, szakmában dolgozik. Ugye? :D
2013. szept. 12. 21:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Aha. De nem árt még hozzá felsőfokú angol nyelvismeret plussz jó kapcsolatok. Meg azért igazi gyógyszeriperi szakember az inkább a gyógyszerész ezzel most lehet megsértem a természettudósokat, de ez az igazság. Szóval ez a végzettség nagy előny.
2013. szept. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos egy cégnél, gyárnál is van piramis. És bizony az a két kisbetű, amit kapnak a gyógyszerészek végzéskor, elég nagy presztízst jelent.
2013. szept. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!