Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem hívtak vissza még...

Miért nem hívtak vissza még mindig az állásinterjú után?

Figyelt kérdés

Nemrég jelentkeztem egy állásra, be is hívtak interjúra,majd mondják,hogy rá két napra értesítenek, viszont csak 4 napra rá kaptam választ,hogy az igazgató nem tudott dönteni, így rajtam kívül még 2 embert visszahív egy következő állásinterjúra, a végén mondta megint,hogy majd értesít, de azóta már 1 hét eltelt. Szerintetek felhívjam, vagy ez már ciki lenne? meg már valszínű,h mást választott?

Ti mit tennétek?



2013. szept. 12. 15:15
 1/4 Zeu válasza:
Szerintem várj még egy hetet, utána érdeklődhetsz. Ilyen esetben az a minimum, hogy szóljanak akár téged választottak akár nem. Főleg ha 2-ből választanak már csak. Ne aggódj, sokszor a papírmunka, meg egyéb elfoglaltságok miatt egyszerűen csúszik a döntés, egy hét gyorsan elrepül.
2013. szept. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Azért hivd csak fel őket hátha meggondolják magukat és esetleg téged is felvesznek a kiválasztott személy mellé.
2013. szept. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mindenképp csak egy személyt vesznek fel
2013. szept. 13. 11:04
 4/4 anonim ***** válasza:
hátha kell nekik még 1 ;-)
2013. szept. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!