Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy tudnék segíteni a páromna...

Hogy tudnék segíteni a páromnak abban, hogy ez igen is jó és megfelelő? (munkahely)

Figyelt kérdés

Szeretné kis családunknak a legjobbat megadni, sőt még annál is többet. De hát pénz nélkül nem lehet tervezni és alapozni. Folyton azon morfondírozik és néha már őrlődik azon, hogy tegyen. Próbálom biztosítani arról, hogy szakmájában kell a tapasztalat (eddig gyárban dolgozott most vendéglátós) és ne féljen az elbocsátástól.( Igaz, alig van itthon, mert sokszor behívják még a szabadnapján is.)


Köszönöm a válaszokat és a segítséget előre is.


2013. szept. 13. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem a kérdést. Hogyan győzd meg arról, hogy a mostani munkahelye jó, és maradjon ott?
2013. szept. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, hanem, hogy ne stresszeljen annyit, és ne görcsöljön rá ennyire a munkára. Valahogy szeretném vele megérteni, hogy nem a munka az élet.. még akkor is, ha pénzből élünk.
2013. szept. 13. 13:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen vagyok a legjobb akarok lenni a szakmámban a legkomolyabb,aki a milliós fizukat viszi haza.

Rágörcsölök én is,mert mindig több és több kell.


Ezt nem fogod megérteni nekem olyan a baráti köröm,edzőtársaim,hogy mint a mesében 20-n évesen már ilyen olyan Merci,csajok,egyszóval élnek meg dőzsölnek és sikeresek.

Akarva akaratlanul is ilyen akar lenni az ember főleg ha célja ez,és látja.

Ezt akkor fogod megérteni ha lesz olyan ismid akin látod,hogy sikeres és megtehet mindent egymás után veszi a fullos verdákat,vagy ha lekerülsz egyszer Szabolcsba,akkor kezd el az ember hajtani de mint az őrült.

Segíts a munkáját,tehát ha bent kell maradni későig akkor ne hisztizz ne csudázz,fogadd el és támogasd,meg lesz a gyümölcse.

2013. szept. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennyit tehetsz csak.Támogasd mindig mindenkor ha nem látod hetekig akkor is ne duzzogj,ne mutasd ki nem tetszésedet és akkor nem fog görcsölni annyira.
2013. szept. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!