Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri manapság még építészmér...

Megéri manapság még építészmérnöknek, vagy építőmérnöknek tanulni?

Figyelt kérdés

2013. szept. 13. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogyne érné meg, csak legyen eszed hozzá.
2013. szept. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megéri, viszont piacképes munkáltató nem sok van sajnos. főleg olyan ahol ehhez mért fizetést és juttatást adnak.
2013. szept. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor mégis miért éri meg?
2013. szept. 14. 16:39
 4/10 anonim válasza:
100%

Dehogy éri meg!

Befektetett energia pénz, idő (egyetemi évek alatt), aztán ha kapsz is állást (ami manapság lehetetlen) nem leszel se megfizetve se tisztelve, sem a főnökök sem a megrendelők által.

Ezt építészként mondom neked.

2013. szept. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%

# 4/4 Időpont ma 12:50


Szerinted nem éri meg, szerintem meg. Nagyon szomorú ha a saját hivatásodat így lepontozod..tehát vagy unod a munkát vagy szimplán hazudsz.

2013. szept. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

5. és szerinted miért?

Meg sem tudod indokolni, amint látjuk.

Imádom a munkám, hazudni meg nem szoktam!

Te meg ne off-olj mert ez a honlap nem erről szól.

2013. szept. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mit kell ezen indokolni?


Te offolsz..Nekem megérte annak tanulni, de legfőképp azért mert jó helyen sikerült elhelyezkedni. Jó fizetés és juttatás, és ehhez nem kellett Londonba "emigrálni"


Na ennyi az indoklásom. A kérdezőt meg nem kell rögtön elrémiszteni a terveitől. Azt még én Offolok...haha.

2013. szept. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Akkor kb. abba a 2%-ba tartozol a szakmánkba aki örülhet mint majom a farkának. Nem biztos, hogy a kérdező is abba fog tartozni, mert a kollégák 98% csak nyűglődik mert nincs melója. By the way nekem is 200ezer fölötti fizum van :D
2013. szept. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
És az sok? Egy gépész aki OKJ-t végzett megkeres annyit és még annyi ideig sem tanult
2013. okt. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát építész körökben az első 10 évben igen, ez magasnak számít sajnos.
2013. okt. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!