Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt aki rég keres munkát,...

Van itt aki rég keres munkát, de nem talál? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 14. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Én.3 éve keresek.

Munka az lenne,de nem tudok megélni belőle szóval üdv a klubban.

2013. szept. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én már találtam munkát de közel 8 hónapig kerestem. Persze alkalmi munkáim voltak meg volt egy határozott idejű 2 hónapos állásom is de ott nem maradhattam mert helyettesítettem és csak akkor vesznek vissza ha üresedés van. De mellette folyamatosan kerestem munkát ami hosszútávú legalább és azért ki is fizetnek de sehová nem vettek fel, még vissza sem szóltak hogy mi a helyzet, semmi visszajelzést nem kaptam tőlük.

Végül nagy nehezen egy kis cégnél eltudtam helyezkedni protekcióval, igaz arra is 1 hónapot kellett várnom mire elmegy az az ember akinek a helyére beraknak.

A barátnőm húga 4 hónapja keres munkát már azt is beleírta hogy a képzettségén kívüli munkák is érdeklik tehát bármi és még úgysem szólnak vissza neki.

Talán eddig 3 helyről ha szóltak neki hogy menjen be interjúra. Valahol fel is vették és már csak teszt írásra meg orvosira kellett mennie amin át is ment, már ott tartott hogy elküldték a munkaruha kiadóba hogy lemérjék és megrendeljék a ruháját hogy 1 hét múlva már tudjon kezdeni, már minden ügyet elintéztek, oktatásokon is már túl volt, kapott szekrényt is, és erre tényleg már arra várt hogy felhívják őt mikor érkezik meg a ruhája és mehessen dolgozni de csalódnia kellett mert a legutolsó pillanatban mondták le a munkáját.

Szegény annyira bele élte magát hogy teljesen megtört amikor elküldték és a legdurvább az hogy egy másik biztosabb állást lemondott miatta.

2013. szept. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
MUnka van, állás nincs.
2013. szept. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindjárt 3 hónapja vagyok munkanélküli. Mindenhol a tapasztalatot kérik, ami nekem sajnos nincs. Nem kell senkinek sem olyan munkaerő akit netán be kéne tanítani.
2013. szept. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Bruttó másfél éve keresek munkát. Változó intenzitással. Túlképzett, vagy túlgyakorlott lehetek. Meg nem Budapesti. Ami biiztos, hogy a hirdetéseken keresztül nehéz elhelyezkedni. A lehetőségek fele ismerős ajánláson keresztül bukkant fel eddig.
2015. jan. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én vagyok az utolsó előtti. 4 hónap után kaptam munkát.

Remélem ti is és te is kérdező fogtok kapni olyan munkahelyet amit szeret.

2015. jan. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!