Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Otthon vegezheto munka?

Otthon vegezheto munka?

Figyelt kérdés
Szeretnek segitseget kerni.3 gyerekunk van sajnos a gazdasagi valsag jol foldhoz vagott bennunket.Otthon vegezheto munka erdekelen.Nincs aki vigyazzon a kicsire,a bolcsire 1 evet kell varni.Bevalt otthon vegezheto munka erdekelne.
2009. nov. 4. 14:30
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ugy latom mast is erdekel a tema.
2009. nov. 4. 14:31
 2/21 anonim válasza:
100%
Engem is erdekel, jelentkeztem is csomora es egytol egyig atveres volt mind. Szerintem ilyen mar nincs sajnos :(
2009. nov. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%
Szia! Hát ez engem is baromira érdekelne, de szerintem is átverés mind. Egyszer itt volt egy anyuka aki kiírta hogy akit érdekel otthon végezhető munka az írjon neki. Küldött is egy emailt, aminek ez volt a lényege hogy először fizess be x forintot...
2009. nov. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnál a te otthonodban vigyázni egy másik kisdedre a tieid mellett? Ha már úgyis otthon vagy.
2009. nov. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

szia!

van egy oldal amit kevesen ismernek és nem átverés. Megbízási szerődéssel dolgozol, hanganyagokat kell gépelni. Én nem kaptam éles munkát mert nem mentem át a teszten, de ha regisztrálva vagy akkor kapod az éppen aktuális munkalehetőségeket. Legutóbb call centeres melo volt adatot kellett egyeztetni. Ott átmentem a teszten de sajna melot még nem kaptam, ez egy hete volt.

Az oldal címe: www.gepelo.hu

2009. nov. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
tudok olyan munkát ahová nem kell befektetni egy forintot se és lehet vele keresni. küldök tájékoztatót: mokuslekvar@citromail.hu
2009. nov. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.
2009. nov. 4. 17:51
 8/21 anonim ***** válasza:
17:34! Ezt is csak gyes mellett lehet végezni , ugye? Aki gyedet kap, gondolom, az hivatalosan nem jelentkezhet, itt úgy tűnik, minden hivatalos. Nekem nagyon tetszik, de még gyeden vagyok...
2009. nov. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
Sziasztok! Csak én nem tudom megnyitni a gepelo oldalt?
2009. nov. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nekem sikerult.
2009. nov. 5. 13:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!