Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 1 hete voltam állásinterjún a...

1 hete voltam állásinterjún a lidlben. Mikor szólnak?

Figyelt kérdés

2013. szept. 16. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:

majd, ha valaki lebetegszik...

tartalék embereket toboroznak csak

2013. szept. 17. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól függ hol voltál.


De általában 2-3-4 napon belül szólnak ha szimpi voltál.


Ha Budapest északi részére jelentkeztél, akkor esetleg tudok tanácsot adni, én is ott dolgozom.

2013. szept. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kb. 1hét
2013. szept. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Abban egyeztünk meg a területi vezetővel,hogy ha sikerül akkor telefonon értesítenek,ha nem akkor küldenek emailt.Amúgy nem Pesten van.Elmentettem a számot amiről hívtak,esetleg érdeklődhetnék azon,vagy hülyének néznének?
2013. szept. 18. 09:52
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Valószínűleg az a bolt száma volt, nem a területvezetőé. Legalábbis nálunk.


Próbáld meg.


Egyébként nem sokat veszítesz, ha nem vesznek fel, hidd el.


Hatalmas hajtás van, pisilni nincs az embernek ideje elmenni, pláne ha kasszázol. Igaz, a mi boltunk állítólag a legforgalmasabb az egész országban. Pl. tegnap 5 óra (!) kasszázással kerestem a Lidlnek 1,2 millió forintot. És én még viszonylag új vagyok, tehát nem a leggyorsabb. Arra nem volt 1 percem, hogy pár kódot ami még nem tudok fejből, felírjak.


A társaság miatt szeretek itt dolgozni, de maga a meló nagyon kemény. Nem tesznek különbséget férfi és nő között, fiatalabb és idősebb között. A lányok ugyanúgy pakolják a tizenkilós tejeket, olajokat, kutyakajákat. Ha csöngetnek, menned kell kasszázni, és odatenni magadat. A túlórát ami rendszeres, inkább kiadják szabadnapba, mint kifizetik. Szintén tegnap az egyik kollegám reggel 6-tól délután fél 4-ig volt beírva, (6 órás amúgy) és fél 6kor szabadult el. Fél órás szünete volt, mert többre nem maradt idő.


Ha a Lidlben dolgozol, akkor az életed nagy része erről fog szólni. A többi áruházhoz képest jól fizet, és kisebb sokkal, de pont ezért sokkal több a meló mint mondjuk egy Auchanban vagy Tescoban.

2013. szept. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

# 5/5 Időpont ma 11:47


Szépen elírtad a dolgokat, de az utolsó mondattal vitatkoznék.


Azért a Tescoban a vegyiáru rész akkora mint az egész Lidl:)

2013. szept. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen... Pont ezért mondom, hogy nálunk dolgozik 30 ember, egyszerre van bent 8-10 1500 nm-re. Míg egy Tescoban fogalmam sincs, de biztos, hogy nem 8-10 ember van egy műszakban. Tehát lehet, hogy kisebb, de több ember munkáját végezzük el kevesebben.
2013. szept. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is az 5-ösre reagálnék: Neked szerintem akkor még nem volt kemény munkahelyed,ha a leírásod alapján ez az!Nekem a 6,vagy 8 órában 1 perc szünetem sem volt,nemhogy fél órás!:)...stb. Most egy hete jöttem el onnan,mert egyszerűen nem lehetett bírni.Mondtam,ha lenne még 2 kezem,akkor bírnám.Én voltam,aki a legtovább próbálkozott,de ennyi volt.Most beadtam a Lidl-be (is) tegnap.


Egyébként arról tudtok,hogy vajon tényleg csak beugrókat keresnek-e? Mert 4 órásra van meghirdetve 73.500 Ft-ért ez nem beugrósnak hangzik. Ezek szerint tényleg jól fizetnek. Remélem sikerül,mégha 4 órás akkor is.


Kérdező, Téged mennyi idő után hívtak be személyes interjúra a jelentkezésed után? És azóta már van valami? Hívtak,vagy próbáltál telózni?Köszi!

2013. okt. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!