Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közös megegyezésnél az van a...

Közös megegyezésnél az van a szerződésemben, hogy a munkáltató a munkaviszony megszűnésének napján átutalja az esedékes bért. Mikor kell megkapjam?

Figyelt kérdés
Vasárnap szűnt meg a munkaviszonyom, ma kedd van, pénz sehol. Felhívtam a főnököt, azt mondja utánanéz. Mivel be kell fizessek egy irdatlan nagy tel.számlát, így nagyon kéne az a pénz holnapig (utazom külföldre ráadásul). Fenyegessem őket perrel? A közös megegyezésbe ugye nehéz belekötni, de ezzel megszegi az egyetlen pontját is kb...

2013. szept. 17. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Vasárnap szűnt meg a munkaviszonyod. Kedden délben írtad, hogy pénz sehol. Lehet, hogy nem hétfőn utalták, csak kedden. (Vasárnap nincs banki nap). Lehet, hogy elírták a számlaszámot vagy ilyesmi. Egyébként célszerű ilyenkor az utolsó munkában töltött napon kp-ben kikérni a pénzt, ha van ott pénztár és hajlandók kiadni, én is így tettem, amikor kirúgtak, ugyan húzták a szájukat, de kénytelenek voltak kifizetni.
2013. szept. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, átutalták végül.
2013. szept. 19. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!