Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki akar még rajtam kivül...

Cpt.Krisz kérdése:

Valaki akar még rajtam kivül kalandor lenni? :

Figyelt kérdés

:DD


Tudom elég nevetségesen hangzik, de én komolyan elhatároztam, hogy kalandor leszek :D Hegyeket akarok mászni, katonáskodni, hatalmas túrákon részt venni, ejtőernyőzni stb. Nehogy valaki ideirja nekem, hogy na de ebből, hogy akarsz megélni bla bla bla...

Azt szeretném megtudni, hogy gondolkozik e valaki még igy rajtam kivül? :)



2013. szept. 17. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én.. Már el is kezdtem a túrázással, búvárkodással.. Nyáron sárkányrepülést próbálom majd ki..Ja, és megtanultam motorozni is.. Sajnos a kalandor élet csak nyáron aktuális nekem.. Az év többi idejében, megkeresem rá a pénzt.. Mert ingyen semmit nem lehet csinálni..
2013. szept. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A kalandor akkor leszel ha ha gyalog elindulsz Ausztráliában drágakövet bányászni (igen lehet, tök legális. sőt még úgy is lehet találni hogy csak sétálsz a sivatagban.)Sok magyar van kint van a ki kő gazdag lett van aki már 70 éves 40 éve kint van de még egy rendes ebédre sem futja.

Nos ha ott megszedted magad úgy jössz haza hogy Vegas-ban megdupláztad a pénzed.

2013. szept. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Hegyeket akarok mászni, katonáskodni, hatalmas túrákon részt venni, ejtőernyőzni stb."


Van egy ilyesfajta meló, ha érdekel, nem kell megszakadni: ki kellene vinni egy hátitáskát Bogotába és egy megjelölt személynek odaadni ;) :D.

2013. szept. 19. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem nagyon gondolkodnak így az emberek, mert már felnőttek.
2013. okt. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudod kedves előző ha a történelem során mindenki igy "felnőtt volna" akkor még most is a világ fele egy üres folt lenne a térképen, a mount everest csúcsa nem lenne meghóditva, nem mernénk átrepülni az óceánok felett stb....
2013. okt. 9. 20:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyanígy érzek mint ti! :-)
2015. dec. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na, azòta mit sikerült elérned?

Én a melóm miatt bejártam már az ország nagyrészét. Ültem egy kisebb magángépen, vezettem földmunkagépet, dolgoztam autòszerelő műhelyben, elmentem 17 évesen egy pár darab ruhadarabbal az ország másik végébe dolgozni, önerőmből láttam a Balatont, és dolgoztam ott egy parthoz közeli villán. Úsztam egy beltéri medencében egy luxus ingatlanban, és aludtam is ott.

20 évesen szintén elindultam az ország másik végébe szerencsét próbálni, és valóra váltottam egy gyerekkori álmomat, játékgyárban helyezkedtem el, aztán a másik vágyam az volt, hogy kipróbáljam az úszòmesterkedést, azt is csináltam félévig. Ezek után egy csokigyárban kötöttem ki, és ott őrködtem. Két pofára zabáltam a csokit ingyen minden szolgálatban.

Az elmúlt 1 évben kb 30 múzeumban, kastélyban, tájházban vagy várban jártam.

Megmásztam az Upponyt, és körbementem a Bakonyon.

Voltam Görögországban, Ausztriában, és 4 hónapot Németországban is.

Voltam országszerte szinte mindenhol már régiségvásáron.

Laktam Debrecenben, Győrben, Miskolcon, Gyulán, és még sok kisebb helyen is.

Éltem több, mint 2 hétig autóban.

Készítettem a két kezemmel már tepsit, lakatpántot, és egyéb dolgokat is.

Szereztem több szakmát is.

De még sok minden hátra van.

2023. okt. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!