Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen bérigényt jelöljek meg?

Milyen bérigényt jelöljek meg?

Figyelt kérdés

Ügyfélszolgálatos munkára jelentkezem. Meg kell jelölnöm egy jövedelemigényt de nem tudom mennyi legyen, ha pedig nem írok akkor komolytalannak veszik a jelentkezésem.

Utánaolvastam mennyit kereshet egy ügyfélszolgálati ügyintéző de a nettó 90.000-180.000-ig mindent láttam..

Ez a cég elég nagy, országos szintű, Budapest agglomerációjában található. Én pályakezdő vagyok, fél év múlva lesz meg a felsőfokú Okj-s vizsgám reményeim szerint.

Így mekkora összeg reális?


2013. szept. 22. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Magyar ugyfeleknek kell segitened egy egyszeru termek/szolgaltatas hasznalataban, vagy pedig kulfoldieknek kell bonyolultabb dolgokat magyaraznod idegen nyelven? Ha elobbi, akkor minimalber, ha utobbi, akkor esetleg 100k.
2013. szept. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem jelölj meg 130 ezret.
2013. szept. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
magyar ügyfelek panaszait kell kezelnem telefonon, írásban és személyesen.
2013. szept. 22. 22:49
 4/5 A kérdező kommentje:
hasonló mint mondjuk a távhő, egy régión belül én tartanám a kapcsolatokat, hallgatnám a panaszokat
2013. szept. 22. 22:53
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
170-180.000 brutto (110-120.000 netto) szerintem realis teljes munkaidoben.
2013. szept. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!