Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezeket az üzletkötőket betanít...

Ezeket az üzletkötőket betanítják arra, hogy lejárassák magukat?

Figyelt kérdés

Becsengetnek ma a Tcomtól, hogy itt a házban a Tcom net, hurrá! Kell-e olyan nekem? Mondom neki, nekem Digi van, így nem érdekel. Á de ez ilyen optikai kábel és 30 megás!!!! Az első fél évben nem kell netért fizetni, ha a nagy csomagot veszem! Így csak 6 ezer 7száz az első fél évben a tv-net-telefon. A telefont nem kötelező használni!!! Mondom neki, hogy nekem 80 megás netem van, ingyen hívok minden vezetékest az országban és 57 vagy hány tv csatornával rendelkezek havi 5700 forintért. Fél év után is.


Erre, de hát mennyi a garantált érték a netnél? Mondom fogalmam sincs, de a névleges feletti értékeket hozza mérésnél olyan 85-86 megákat. Feltöltésből is 15-20 megákat hoz. Néz mint borjú az új kapura. De félévig nem kell netet fizetni. Mondom de nekem non-stop olcsóbb, mint nekik félévig, utána ráadásul 10 ezer lenne szarabb net és telefon csomaggal. Érti?


De azért ott a telefonszáma. Mondom neki, hogy nem érdekel, mert régen volt Tcomos net és mikor nagyobb csomagra váltottunk az ügyfélszolgálat rendszerhibája miatt mindkét csomagot elkezdték számlázni, folyton ki kellett őket hívni, mert az "alvállalkozóik" szarul kötik be a netet (legalábbis ezzel magyarázták) vagy ilyen-olyan hibáik vannak, ha meg működik is a minimum teljesítményt hozza csak. Ráadásul drágán.


Erre még magyarázott valamit, hogy de ez akció, meg mit tudom én.


Régebben volt itt egy inviteles, megkérdezte van-e net stb. Mondtam van minden, megkérdezte mennyi, mondtam neki, erre közölte, hogy na ennél akkor jobbat ő se tud ajánlani, viszont látásra.


Komolyan legközelebb az ilyen erőlködőknek az orrára vágom az ajtót, de még szinte én érzem magam kellemetlenül, ha elküldöm a fenébe, hogy ne rabolja az időmet.


2013. szept. 26. 18:06
 1/5 anonim válasza:
Azért teszi, mert vannak olyan birkák akik beveszik ezt a gagyi dumát, és mivel neki bizots jár valami plusz megkötött szerződések után, ezért megéri magát lejáratni. Szerintem ennyi.
2013. szept. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én minden üzletkötőt elhajtok. Ha valamit akarok venni (biztosítás, net, mobilcsomag, matrac, gőzzeltisztító, biotóp lámpa...minden volt már) akkor BEMEGYEK A BOLTBA, vagy utánanézek neten és megrendelem/veszem. Nem kell lenyomni a torkomon. Bemászni a személyes szférámba. A legjobb a benzinkút, amikor tankolok, ezt kihasználva vagy 25 dolgot próbálnak még eladni. Hitelkártya, csoki, szendvics, kávé, mecsbox, minden szr. Hiába kezdem azzal, hogy CSAK a benzin lesz!!!
2013. szept. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ja, tcom :-)

múltkor voltam náluk, vezetékes telefont lemondani

Kérdezi az ügyintéző: van-e kábel tv-je, mondom van, és milyen? mindigtv

Mennyit fizet havonta? Mondom neki, INGYENES!

Na erre nem tudott mit mondani...

2013. szept. 27. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szar az élet. de ja ahogy mondod:)a házalásnál gázabb meló nincs.
2013. okt. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
XD no comment
2015. okt. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!