Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen nagy gyárakat tudnátok...

Milyen nagy gyárakat tudnátok mondani nekem Pesten, ahol betanítják az embert az adott munkára és nem igényel szakképzettséget?

Figyelt kérdés
apukám katonatisztként szolgált, de leszerelt, ez a szakképzettség meg nem sok mindenre jó, eddig segédmunkás, takarító, szaalgmunkás volt. Úgy tudom, a Flextronicsban vannak olyan munkák, amelyre betanítják az embert, azt esetleg megpróbálhatná, de csak erről az egy gyárról tudok. Tudtok még mondani vmit? Pl. vmilyen autógyár szóba jöhet? vagy bármi ahol pl. kütyüket kell összerakni
2011. dec. 22. 21:21
 1/3 Napkiraly ***** válasza:
100%
ibiden dunaharaszti pl, samsung szigetszentmiklós, ezek ilyenek
2011. dec. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb helyen úgy van, hogy betanítják az embereket, kérdés inkább az, hogy hol van felvétel.
2011. dec. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Samsung Göd /meg Jászfényszaru/
2011. dec. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!