Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoltok erről az állásról?

Mit gondoltok erről az állásról?

Figyelt kérdés

[link]


17 éves vagyok és oda jutottam hogy sürgősen szükségem lenne valamennyi pénzre meg persze utána sem jönne rosszul még egy kis kereset mivel autóra gyűjtök meg annak a fenntartására is stb.. Valaki tapasztalta már ezt az állás formát vagy csak egy hatalmas hazugság? Köszönöm előre a válaszokat.:)



2013. szept. 30. 20:32
 1/2 anonim válasza:
tuti kamu..szerintem ne menj bele se most se időseb korodban olyan munkalehetőségekbe ami jutalék alapú,mert vagy kapsz fizut vagy nem(nyílván teljesítményed alapján,de legtöbbször kamu pl zepter is jutalékos..)..másrészt az otthon végezhető munkák 98%-a kamu..Harmadrészt pedig ne add meg a személyes adataidat,mert csak visszaélnek vele..Egyébként meg ha diák vagy még akkor jobban jársz diákmunkával,legyen az tesco,meki stb.
2013. szept. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ráadásul 2012es hírdetés..de az ilyeneket kerüld nagy ívben
2013. szept. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!