Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen az EOS Faktornál, mint...

Milyen az EOS Faktornál, mint követeléskezelő dolgozni? Mennyi a fizetés?

Figyelt kérdés

Szerettek ott dolgozni? Mik a feladatok? Nagyon stresszes?

Kérem, csak az írjon aki a kérdésekre válaszol... Tudom, hogy az adósok nem szívlelik őket, de engem mint munkahely érdekel...



2013. szept. 30. 22:39
 1/2 Lacus88 válasza:

Szia!


A válaszom már elévült hiszen 1 éven túl jelentkeztem.

De nem baj megírom mert most olyan vagyok mint az EOS.

Baszogatják az embereket olyan állítólagos tartozással ami egyébként már elévült de ők basogatják az emberek és valaki fizet is.

Nagyon röviden ennyit az EOS-ról.

De a jogifórum.hu-n írd be, hogy EOS.

éS AKKOR SENKI NEM AKAR MAJD OTT DOLGOZNI HA MEGISMERIK ŐKET.

2015. jan. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem egy volt kollégám dolgozott ott jogi előadóként. Szakmailag biztosan nem fogsz ott sokat fejlődni, a telefonos részlegen nem tudom, hogy milyen a környezet, a jogi részen elég normálisak. Az elévült követelésekről csak annyit, hogy az elévült követeléseket is jogosan követelik, csak bírósági úton nem lehet ezeket érvényesíteni. Az ilyen elévült követeléseket nevezik naturalis obligatio-nak (csonka kötelemnek). Az elévülés nem egyenlő a jogvesztéssel, más a joghatása. Ha befizeted az elévült követelést, azt már nem követelheted vissza.


Egyébként igen, nagyrészt elévült követeléseket vásárolnak.

2016. jan. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!