Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jár távolléti díj? Kereskedele...

Jár távolléti díj? Kereskedelemben dolgozom.2nap munka 2nap pihi. Tehán nincs fix havi óraszám amit le kell dolgozni. Valamelyikünk így mindig többet dolgozik. A kolléganőm, bevan írva a beosztásba okt.23-ra.11órára. Értelemszerűen nem dolgozik.

Figyelt kérdés
Nekem szabadnapnak adta. És nem fizet semmit. Eddig minden helyen fiztték az ünnepet ha dolgoztam volna, ha nem. Sőt a szabadnapnál sem vették figyelembe. a szabadnapom 23-24 lenne, de az ünnep miatt ilyenkor mindig a 24-25 kaptam.Az erre vonatkozó jogszabályok nem egyértelműek.
2013. okt. 9. 22:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!