Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez mennyire fog rossz fényt...

Ez mennyire fog rossz fényt vetni rám?

Figyelt kérdés

Felhívtak egy cégtől, hogy aktuális-e még a jelentkezésem? Először azt sem tudtam milyen cég, melyik városból, mivel több városban is jelentkeztem. A nő mind úgy beszélt a cégről, mintha a város főterén lenne és mindenki ismerné. Na de lényeg, hogy karbantartó mérnöki posztra jelentkeztem, azonban két poszt volt meghirdetve, a gépész és a villamos részhez. Megkérdezte, hogy melyikre jelentkeztem, amire a gépészt válaszoltam. Utólag gondolkodom, hogy a villamost kellett volna mondjam. Amúgy mechattronikai mérnökit végeztem, tulajdonképpen a gépészet sem áll tőlem messze, csak én az elektronikát szeretem...ez az egyik hobbim.

Mennyire lenne égő ha az interjú előtt elmondanám, hogy én mégis inkább a villamos részleghez szeretnék jelentkezni?


2013. okt. 11. 16:28
 1/4 anonim válasza:
Hát égő ha nem, ha azt szereted akkor csináld azt, ne legyél tutyi mutyi...mert ha elvállalod onnan már nehezebb lesz elkerülni onnan (rosszabb esetben kirúgnak), szóval amíg nem késő. Vagy hívd vissza a nőt, nem e lehetne "korrigálni" a dolgot.
2013. okt. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De ne úgy hogy nem-e xD


Nem lehetne-e korrigálni ...

2013. okt. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Visszahívni nem tudom, mivel már nincs meg a telefonszám, de interjú előtt gondoltam, hogy tisztázom ezt...


Kedves utolsó válaszoló! Ne nevesd ki az első hozzászólót, mert Ő legalább tanácsot adott amivel nekem segített és én megértettem így is a mondanivalóját, veled ellentétben aki megkereste az első hibát és kacagott egyet...ha az xD-t kacagásnak lehet nevezni.

2013. okt. 11. 23:52
 4/4 anonim válasza:
Gondolóm nem birtad ki hogy ne kösél bele, na itt egy javitani valo mondatt, hogy legyen mitt csinálnod! ;)
2013. okt. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!