Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit lehet az ilyen kérdésre...

Mit lehet az ilyen kérdésre felelni?

Figyelt kérdés

"Milyennek képzeled el tökéletes munkahelyet?"


Programozói állásról van szó. Személy szerint fogalmam sincs, hogy az ilyenre mit válaszolhatnék. Adjanak egy asztalt és egy számítógépet és én már elégedett is vagyok. Természetesen az interjúztatók többre számítanak...de nem tudom mire. Jó lenne egy két lehetséges példaválasz.


2013. okt. 15. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan munka,amit el tudok végezni,de kihívások is vannak,van fejlődési lehetőség.Olyan légkör,amibe szivesen jövök nap mint nap dolgozni.Olyan fizetés,amiből meg tudok élni.
2013. okt. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen...ez egy nagyon jó válasz. Természetesen még jöhetnek.
2013. okt. 15. 16:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyelvi továbbképzések,karrierlehetőség(vezetővé válás,architechté,Business Analyst akár),külföldi kiküldetés,szakmai fejlődési lehetőség.

Ilyen dolgok.


26Ffi fejlesztő/tesztelőmérnök

2013. okt. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van azért jó pár kritérium, csak pár példa segítségnek:


- Jó munkahelyi környezet (itt gondolhatunk arra, hogy nem egy rozoga szék meg egy alig működő PC egy sötét lyukba, hanem tágas, levegős, szép iroda, kényelmes székek, munkahelyi büfé, pihenőhelység, stb stb... végtelenségig lehetne sorolni)

- Jó munkahelyi légkör (kollégák, vezetők elsősorban)

- Jól ellátott eszközpark a munkavégzéshez (nem kell pl. könyörögni egy új billentyűzetért, ha a régin már nem látszanak a karakterek...)

- Szakmai fejlődési lehetőség

- Nem monoton, hanem kihívásokkal teli, kreatív feladatok

- Előrelépési lehetőség cégen belül

stb

2013. okt. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi nektek is
2013. okt. 15. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!