Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit kamuzzak állásinterjún?

Mit kamuzzak állásinterjún?

Figyelt kérdés

Hirdetnek állásokat árufeltöltő pozícióra. Csak mindenhol kérnek gyakorlatot. Ha bekamuzom, hogy voltam már árufeltöltő, és véletlenül bekérdeznek, hogy mi volt a feladatom, miket mondjak? Hogy hívják pl hivatalosan a polctervet? Lehet azt kéne kamuzni, hogy egy kis vidéki szupermarketben voltam, és ott így hívtuk?

Bocsi, ha hülye a kérdés, csak már nagyon kéne valami meló, és mindenhol gyakorlatot kérnek. Voltam az Auchan-ban, ott meg úgy felvételiztetik az embereket, mintha valami vezetőket keresnének.:D


2013. okt. 17. 20:06
 1/10 anonim válasza:
65%
polctükörnek is hívják
2013. okt. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
39%
Ha ez a szíved vágya, hogy megtudd mit kell bekamuznod, hogy felvegyenek polcot pakolni... akkor üdvözlöm a magyar mentalitást....
2013. okt. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Nem kell sokat várni tőlük. Nem mondom meg melyik áruházban, de a felvételi tesztnél egy alap matematikai feladatra 4 megoldást adtak, és egyik sem volt helyes. Persze nekik állt feljebb.
2013. okt. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
78%
kérdezz ha van valami és tudok segitek, én dolgoztam ilyenben. ja ne nagyon kamuzz mert arra hamar rájönnek, nem éri meg
2013. okt. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Laciii: Az Auchan-nál ugyanez volt. Felülbírálták a műveletek rangsorát(osztás-szorzás vs összeadás-kivonás prioritások). Én kijavítottam a tényleges helyes válaszra és sikerült a teszt. Szerintem ezzel azt tesztelik, hogy mennyire vagy képes ellentmondani a hatalomnak, vagy ilyesmi. Vagy csak szimplán gyökér volt, aki a tesztet írta. :-D
2013. okt. 17. 20:37
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Planogrammnak illetve polctükörnek hívják. De igazából egy árufeltöltőnek ezt elég felszínesen ismernie. Hogy őszinte legyek sok ész nem kell hozzá, csak precizitás és szorgalom.


Azon viszont őszintén csodálkozom, hogy matek példákkal fárasztják a jelentkezőket. Mi a tökömnek? :O


Tesco-t próbáltad már?

2013. okt. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Lehet a túlképzetteket szűrik ki! :D
2013. okt. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
90%

"Ha ez a szíved vágya, hogy megtudd mit kell bekamuznod, hogy felvegyenek polcot pakolni... akkor üdvözlöm a magyar mentalitást...."


Ha valaki azt írja, hogy nincs munkája, nekiesnek, hogy de hát azt csak akarni kell. Ha valaki viszont tényleg akar, azt jól leköpik.

Igazad van, ez a jó kis magyar mentalitás.

2013. okt. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
76%

Gyors vagy és precíz, jól dolgozol, s pontosan, szépen, figyelsz a termékekre, észreveszed azt, ha nem ua.

Persze csak ha tapaszalt vagy akkor igaz is ez, sajna én az vagyok.

2013. okt. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 pucuka69 válasza:
74%
Mindig akkorát hazudj,amire egyébként képes is lennél! :)
2013. okt. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!