Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Két hete egy intenzív osztályo...

Két hete egy intenzív osztályon dolgozom ahol rengeteg minden rossz hatással van rám. Itthon feszült és ideges vagyok e miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki is írná, nem én akartam, hogy ott dolgozzam.
2013. okt. 25. 07:24
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Kérd meg a főnököd hogy helyezzen át mert rámegy az egészséged.
2013. okt. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megszoksz vagy megszöksz.

Más nem igazán lehet tenni.

Milyen Intenzív Osztály? Sok mindent kell csinálni? Kórházi intenzív osztály? Mi van rossz hatással? Nem lehet kikerülni kiiktatni, elkerülni, letojni?

2013. okt. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
"Mi van rossz hatással?" A sok halott, meg beteg és büdös.
2013. okt. 25. 20:53
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mit dolgozol? Nővér vagy?

Én is kórházban dolgozom, igaz, nálunk nincs akkora halálozási arány mint az ITO-n, de azért vannak kemény dolgok.

Gondolom máshol nem találtál munkát? Nálunk is vannak olyan segédnővérek akik soha életükben nem akartak idejönni, de nem volt más lehetőségük.

Ha nagyon nem megy talán megértik, ha átkéred magad máshová, de szerintem ki lehet zárni, meg lehet szokni - mondjuk a szagok elég borzasztóak tudnak lenni és a halottak is halottak.

Ha megindoklod az igazgatónak/elkezdesz mást tanulni akkor csak áttesznek nyugisabb helyre - "halottmentesebb" a pszichiátria, a gyerekosztály, de ott meg más idegesítő tényezők vannak.

2013. okt. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!