Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy srác azt mondta, hogy ne...

Egy srác azt mondta, hogy ne a wizz air-ál legyek pilóta, hanem az Emiratesnél inkább. Szerintetek miért?

Figyelt kérdés

Dunaújvároson lakom és csak 50 km-re lenne a munkahelyem(Ferihegy),ha a wizz-hez mennék,az Emirates pedig Dubajban van és kicsit hosszú lenne az út bejárni a munkahelyemre,kb. 3000 km.

Szerintetek melyik legyen?



2013. okt. 25. 17:52
 1/10 anonim válasza:

Lehet a helyedben nővé operáltatnám magamat, és nem gondolkodnék többet, csak fölhúznám azt a magassági kormányt.

Dunaújváros melyik részén laksz?

2013. okt. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Viccesnek hiszed magad?
2013. okt. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Van női pilóta is.
2013. okt. 25. 20:57
 4/10 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Jobb, ha tudod, hogy kezdetben úgysem a bp-i bázisról repülnél, mert ott kb. kihalásos alapon vannak a pozíciók betöltve. Rokonom is - és még sokan mások - úgy kezdtek a cégnél, hogy 2 (vagy több) évig egy külföldi bázisról kellett repülniük, ergo kénytelenek voltak odaköltözni. Most a romániai és ukrajnai bázisokon van szükség pilótákra...
2013. okt. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Hogy miért mondta? Mert az Emiratesnél sokkal többet kereshetsz, mert 1: arab, 2:nem fapados, mint a Wizz, 3: többet repülsz, szóval több a levegőben töltött órák száma, ami plusz pénz (vagyis nem tudom, hogy itt is van-e ilyen, mert én csak a stewardesses részét tudom a dolognak :) ). Ja, és ha akár a Wizz Air-nél dolgoznál, akkor is Pesten kéne laknod, mindenesetre Pest közelében. Hát az Emirates-nél meg ugye Dubai-ban. :)
2013. okt. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Utolsó:

ad1: olvasd el a fenti hsz-omat azzal kapcsolatban, hogy Bp-n kellene-e laknia (úgysem ott lenne a bázisa kezdetben).. amúgy a légitársaságnak csak az a fontos, hogy 1 órán belül ki tudjon a pilóta érni a reptérre a lakhelyétől

ad2: az Emirates nem azért fizet többet, mert többet repülne, hanem mert alapból jobban fizetnek. Amúgy hatóságilag meg van szabva, hogy évente max. 900 órát repülhe a pilóta és ezt a WizzAir a lehető legteljesebb mértékben ki is sajtolja belőlük..

2013. okt. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Igen, ezért írtam hogy 'vagy Pest közelében', mivel Dunaújvárosból nem hiszem, hogy beérne, mert min. 1 és fél óra az út. :)

És amúgy is jól fizet, mivel az arabok általában jól fizetnek.

De mondom, én csak a stewardess-es részét tudom a dolognak. :)

2013. okt. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előbb legyél arab állampolgár, mert az Emirates nem vesz fel kezdő külföldit. Csak kezdő arabot.
2014. márc. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Utolsó: a kezdő alatt mit értesz? Teljesen új pilótát, akinek van cca. 300 repült órája Cessna-n meg CPL-e vagy tapasztalt újra gondolsz?
2014. márc. 6. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenkire 1500 óra összidő és 500 óra nagygépes idő alatt... a 300 óra csak itthon nagy szám (a nagygépes szakmára vágyó növendékek között a vitorlastarton), odakint semmi.
2014. márc. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!