Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Targoncavezető mennyit keres...

Targoncavezető mennyit keres Budapesten és környékén?

Figyelt kérdés

2013. okt. 26. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon változó, nekem 2006 óta van okj-s könnyűgépkezelőim, voltam már néhány helyen dolgozni, de nem mondhatnám hogy lenne standard összeg. Nagyban függ az elvárásoktól, meg attól is hogy teljesítményben vagy e, meg hogy állandó vagy részmunkaidős stb stb...
2013. okt. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

8 órás munkahelyre gondoltam!

Leírhatnád hogy az utóbbi 3 évben mennyit kaptál targoncásként és hogy kb. milyen volt a munkahely.

És targoncásoknál létezik olyan hogy caffetéria,délutáni ,éjszakai pótlék stb.?

2013. okt. 27. 09:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel én teljesítményben dolgoztam, ezért amit én írnék összegeket-az több okból sem lenne neked mérvadó. Azért sem mert én 12órás műszakban dolgoztam. Általában munkaerő kölcsönző cégeken keresztül-akik meg nagyon változóan fizettek. Éjszakai pótlék, étkezési jegy meg egyebek csak akkor van ha az adott cég ezt adja, ez megint csak helyenként változó. Sajnálom de nem tudok neked konkrét adatokat adni. Gondolom nem ilyen válaszra számítottál. A bérek amúgy sokszor havi szinten is változhatnak, ezért sem írtam összeget. Felesleges is lenne, értelemszerűen egy magas emelős(oldalvillás targonca) többet keres egy kamion leszedőstől.Egy tüzépen dolgozó targoncás megint csak másféle bért kap mint egy raktári dolgozó stb stb.
2013. okt. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor legalább azt mond meg hogy most mennyit keresel targoncásként és hány órába dolgozol?

És hogy a fizetés mellé adnak e még valamit?

2013. nov. 1. 00:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Már kb 1éve hogy nem dolgozom targoncásként, én annak idején komissióztam is. De az egészségi állapotom kissé megromlott(légzési nehézségek-orrsövényferdülés, egyéb).

A fizetés mellé én személy szerint nem kaptam semmit, se étkezési jegyet, se egyéb utalványt. De ahogy azt fentebb is írtam, munkaerő közvetítős cégeken keresztül dolgoztam. És megint csak a fentebbi hozzászólásomat tudom idézni, nem tudok neked konkrét adatokat mondani, úgy sem mennél vele semmire. Ha viszonyítási alap kell, akkor nézd meg hogy a multiknál jelenleg milyen összegeket fizetnek havi szinten a targoncásoknak, aztán döntsd el hogy neked az elegendő e vagy nem, csak ez számít. Aranybányára azért ne számíts...idehaza ez már régen nem az...

2013. nov. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!