Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol lehet ilyet csinálni?

Hol lehet ilyet csinálni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék szállodában recepciósként dolgozni,csak sajnos mindenhol tapasztalat kell. Nos gondoltam olyanra hogy már nagyon szeretnék csinálni valamit ezért úgy gondoltam hogy elöszőr akár ingyen is dolgoznék ott tapasztalat szerzés céljából.

Hol lehet ilyeneket hírdetni??



2013. okt. 28. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább személyesen lenne érdemes. Egyébként úgy tudom, ingyen nem dolgoztathatnak, feketén fogsz így dolgozni.
2013. okt. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyelveket beszélsz? Ha igen, nem lesz nehéz...
2013. okt. 30. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem sajnos de szeretnék csak sokba kerül
2013. okt. 30. 10:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Ess neki angolul vagy németül tanulni ezerrel, mert ez az egyetlen, és legfontosabb szempont, ha recepciós akarsz lenni. A szállodák külföldi vendégeket is várnak, hogy akarod őket tájékoztatni a szállodáról, városról? Regisztrálj a Tamop.-os tanfolyamokra, ott ingyen tanulhatsz. De e nélkül nem fog menni, akár hany helyre adod be, ez feltétel.
2013. okt. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi :-)
2013. okt. 30. 19:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Én jelenleg egy 5*-os szállodában dolgozom. Ezelőtt 8-9 éve egy vidéki 3*-os is szállodában kezdtem majd lassan apránként jutottam be egyre komolyabb helyekre. Amúgy a nyelvtudás alap anélkül felejtsd el. Képzeld el ha nem tudnád egy vendéggel megértetni magad... Én 2 idegennyelvet beszélek folyékonyan és ez sem számít kiemelkedőnek. Csak magyar nyelvtudással esélyed sincs elhelyezkedni. Max valami nevenincs vidéki panzióba ahová csak hétvégéző magyarok járnak. Na ott a fizetés is olyan...
2014. máj. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!