Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bolti eladók/szalag mellett...

Bolti eladók/szalag mellett dolgozó ill. aki monoton munkát végez, hogy birjátok?

Figyelt kérdés
És nagyon monotonra gondolok ami még pörgős is, szal. nem lehet üldögélni. Hogy birjátok a munkát ? A keresett 80-90 e Ft-ból meg tudtok élni?

2013. okt. 31. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Minden munka unalmas egy idő után..


Megteszi.

2013. okt. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"Minden munka unalmas egy idő után.."


Nem igaz.

2013. okt. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mondj ellenpéldát, mert én csak olyant látok.
2013. okt. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Ne a 8 általánost igénylő munkákból indulj ki, sokan azt csinálják amit szeretnek és tanultak. Felesleges szakmákat írni, mert lehet, hogy számodra az elképzelhetetlen lesz, hogy valakinek az a munka élvezhető. De sikeres emberek általában elmondhatják magukról, hogy a munkájuk a hobbijuk és a szenvedélyük is....
2013. okt. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem 8 osztályosból indultam ki. Amennyire poénnak tűnt az elején a szakmám, annyira borzalmasan meguntam pár év alatt.. pilóta.

Voltam belső ellenőr is, az is hihetetlenül tetszett kb 6 hónapig, aztán zuhanás lefelé motivációban..

2013. okt. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Osztom a százalékikrem nézeteit. Ez egy képesség, ami elsajátítható. Értékelni, ami van. És persze ha jön az érzés, hogy van innen előre, akkor rajtad áll, hogy unod a régit, vagy keresel/csinálsz újat?
2013. okt. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Értékelni, ami van. És persze ha jön az érzés, hogy van innen előre, akkor rajtad áll, hogy unod a régit, vagy keresel/csinálsz újat?"


Értékelem én, abból van minden, de a kérdés az, hogy unom-e. Mocskosul.

A másik gondolatod, hogy rajtunk áll, váltunk-e, persze, így van, váltottam már vagy 6 munkát életem során, javarészt azért mert meguntam és reméltem, hogy esélyem lesz jobbra. De ez nekem pont azt bizonyítja, hogy bizony mindent meg lehet unni, amiről szól ez a kérdés.

2013. okt. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy multi felső vezetője akit folyamatosan delegálnak a világ különböző pontjára a cég költségein hatalmas fizetés mellett nem hiszem, hogy unná a munkáját és váltani akarna. Biztos van egy olyan kis rész minden munkába ami nem jó, vagy nem tökéletes, nincs tökéletes, még egy világsztárnak is ott van mondjuk a paparazzikkal való megküzdés, hülye példa, sokak nem is tekintik munkának, de most ez jutott eszembe. Ha egy ember egész életében csak a munkákat váltogatja ott inkább az emberrel van a baj, ja és ahhoz nem kell felső vezetőnek lenni, hogy valaki utazgasson és élvezze a a munkáját, ismerősöm projektmérnök, rengeteget van külföldön és szereti csinálni, de biztos van olyan része ami nem olyan jó benne, pl. hülye ügyfelek vagy valami....
2013. okt. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És a felső vezető se úgy kezdte, előtte amit csinált azt szintén élvezhette másképpen nem nagyon lehet valaki jó valamiben, éppen ezért léptették elő.
2013. okt. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem az is fura, hogy valaki a több milliós pilóta fizetést otthagyja, hogy minőségellenőr legyen. Már ha kereskedelmi pilóta voltál.
2013. okt. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!