Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 30 év felettiek, pályaelhagyók...

30 év felettiek, pályaelhagyók! Milyen szakmáról váltottatok és mire? Szerintetek helyes döntés ennyi idősen egy teljesen új területen kezdeni?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék már a szakmámban dolgozni, egy új szakmát szeretnék tanulni, amit szerethetek végre. Nem tudom, hogy helyes döntés-e ennyi idősen váltani és újra visszaülni az iskolapadba.
2013. nov. 2. 13:03
 1/2 SzilKa ***** válasza:
88%

Sosem késő váltani, ha van rá lehetőséged.

Én 32 évesen váltottam, azelőtt tanulmányi ügyintéző voltam egy egyetemen, amit ugyan szerettem csinálni, de közalkalmazottként kezdtem anyagilag ellehetetlenülni. Jelenleg tetoválok, amivel egy régi álmom - miszerint kézműves területen szeretnék boldogulni) - vált valóra. Néha hiányzik a biztonságos háttér (a szalonok szinte sosem jelentenek be), viszont olyan helyekre és országokba jutottam el az elmúlt 3 évben, amikről azelőtt álmodni sem mertem. Nem bántam meg, hogy mertem váltani.

2013. nov. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Én is 32 évesen változtattam;

korábbi szakmából kiégtem, illetve bele sem tudtam "égni2, mert hol volt vele meló, hol nem, illetve nehéz volt nagyon.

2016. jan. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!