Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy elvi kérdésről lenne szó....

Egy elvi kérdésről lenne szó. Mi a helyes döntés ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Azért üzlet/pénzügy témához soroltam, mert az ezt olvasóktól talán érdemibb válaszokra számíthatok.

Egy kisebb cégnél dolgozom egyedüli munkaerőként, (ügyintéző) ahol a két főnököm oktató pozícióban van, és egy nap csak párszor 10 perceket töltenek bent. Mondhatni nagyon jó viszonyban vagyunk, de nem tudom, hogyan állnának ahhoz, amiről szó van.

A munkarendem H-P 8-17-ig tart, ahol 12-13-ig van egy óra szabadon elmenős ebédidőm, amit nagy ritkán szoktam csak kivenni, ha olyan elintéznivalóm akad (pl. sok szolgáltató csak 5-ig van nyitva). Az ügyfeleink soha nem jönnek 2-nél előbb, mivel mint említettem egy kis cég vagyunk, a délelőtti munkarend a hivatalra-postára futkozásnak van fentartva, és hogy meglegyen a 8 óra. Egy hónapja kerestek új embert, mivel az előttem dolgozó munkatárs GYES-re ment. Na most a kérdés a következő:

Pénteken fél 11-től lenne egy 2-2,5 órás teljesen magánjellegű elintéznivalóm, amiről megkérdeztem a főnökömet, és azt mondta: "Menjek, ha sürgős, és nem tudom elintézni másik időpontban."



És most azt is leírom, mi lenne az a halaszthatatlan. Fodrász.

Mit tennétek ebben a helyzetben?!


2013. máj. 6. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez aztán a "hatalmas" probléma...
2013. máj. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én biztosan kip*csáználak, ha megtudnám, hogy _FODRÁSZ_ miatt lépsz le 2-2,5 órára a munkából...

Ha beteg a gyerek, hivatali ügyet kell intézni vagy hasonló, akkor az még elfogadható lenne.

2013. máj. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudná, lehet nem engedne el olyan szívesen, azért munkából 2,5 órára fodrászhoz menni..

Utána úgyis látszani fog a hajadon, szóval ha nem mondod meg neki és utána meglát, úgyis rájön.

2013. máj. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Menj el nyugodtan, a munkát simán el tudod végezni így is és az ügyfelek sem maradnak le semmiről.



(Egy "főnök")

2013. máj. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én örülök, hogy ilyen dolgokban merülnek ki a legnagyobb problémáim.

Köszönöm azoknak akik kip*csáztak volna, gondolom ők erre a reakcióra számíthatnának hasonló helyzetben, sajnálom. Az enyém viszont végül megoldódott, mondtam hova mennék, az volt a válasz: "Nyugodtan menjek el előbb ebédszünetre".

2013. máj. 7. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!